עשרות מתושבי הדרום ייצרו מערכות ביטחוניות עבור כוחות צבא וחירום

קבוצת מר מעבירה את ייצור המערכות הבטחוניות שלה לעיר שדרות
המפעל החדש casru, הושק ביום חמישי בטקס חגיגי במעמד ראש העיר. סך פעילות הייצור במפעל צפוי להסתכם בכ-40 מיליון שקל בשנה, ועד סוף שנת 2018 מתכוונת קבוצת מר לגייס אליו עוד כ-20 עובדים

אלון דוידי, ראש העיר שדרות: "המהלך של קבוצת מר, שהחליטו להשקיע בהקמת המפעל שלהם בשדרות, הוא דוגמה לשינוי שהעיר עברה בשנים האחרונות. לצד בניית שכונות חדשות, אנו עמלים על הוספת מקומות תעסוקה והבאת מעסיקים איכותיים וחשובים. המפעל החדש מיייצר מערכות ביטחוניות חשובות למדינה וגאוותי על כך שזה נעשה בשדרות"

קבוצת מר (ת"א: מר), המספקת פתרונות בתחומי התקשורת, הביטחון, המודיעין והסייבר, הודיעה כי חברת-הבת טקמר השיקה היום באיזור התעשייה של העיר שדרות את מפעלה החדש, לאחר טקס חגיגי שנערך ביום חמישי. סך פעילות הייצור של הקבוצה במפעל זה צפוי להסתכם בכ-40 מיליון שקל בשנה.

קבוצת מר ממקדת את עיסוקיה בחמישה תחומי ליבה: תשתיות תקשורת- מגדלי תקשורת וסיבים אופטיים, הגנת המולדת, שירותי מודיעין וסייבר, מערכות חקירה ומודיעין בביג-דאטה, ופתרונות תקשורת טקטית לכוחות החירום וההצלה. לקוחות הקבוצה כוללים גופים ממשלתיים, מוניציפאליים, ביטחוניים, בנקים ומפעילי תקשורת, והיא מעסיקה כ-1,200 עובדים באמריקה הלטינית, ארה"ב אפריקה וישראל.

החברה העבירה כעת את יכולות הפיתוח, הייצור וההרכבה למפעל בעיר הדרומית שם תמשיך בייצור מערכות קשר לטנקים וכלי שייט צבאיים, מערכות קשר עבור כוחות חירום והצלה ופלטפורמות יבילות המשמשות כקרונות תקשורת לצרכים שונים וכמוקדי שליטה ובקרה ניידים. במסגרת המעבר לשדרות, תגדיל קבוצת מר את מערך הייצור, כאשר המפעל החדש יתפרס על שטח של כ-500 מ"ר, וייצר חומרה ומערכות בהיקף של כ-40 מיליון שקל בשנה. במפעל מועסקים כיום עובדי ייצור, הנדסה, פיתוח והנהלה, כאשר עד סוף שנת 2018 מתכוונת החברה לגייס אליו עוד כ-20 עובדים.

ניר למפרט, מנכ"ל קבוצת מר: "אנו מבצעים בתקופה האחרונה שינוי ארגוני משמעותי בקבוצת מר, וכחלק ממנו העברנו את מפעל הייצור של חברת-הבת טקמר לשדרות. בכוונתנו להעביר את כל ייצור החומרה של הקבוצה אל העיר לטובת הגדלת מספר מקומות העבודה בדרום הארץ בכלל, ובעיר שדרות בפרט."

דילוג לתוכן