ערן ברק מונה לסמנכ"ל מכירות שירות ושירותים מנוהלים בבינת תקשורת מחשבים

ערן ברק (42) מונה לסמנכ"ל מכירות שירות ושירותים מנוהלים בחברת בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת. במסגרת תפקידו יהיה ברק אחראי לניהול ופיתוח אגף השירותים המנוהלים, והטמעת גישת השירותים המנוהלים בבינת תקשורת על כלל אגפיה. עד כה סיפקה בינת תקשורת ללקוחותיה שירותים מנוהלים במסגרת חטיבת שירות הלקוחות. שירותים אלה, הכוללים ניהול חיצוני של מערך התקשוב, יוצעו מעתה במסגרת אגף מכירות שירות ושירותים מנוהלים החדש.
 
ברק הוא בעל ניסיון מקצועי של יותר מעשר שנים בתפקידי ניהול ,שיווק ומכירות. בתפקידו הקודם שימש ברק כמנכ"ל חברת MED1, והיה אחראי בין היתר על תהליכי אסטרטגיה ופיתוח עסקי בחברה. לפני מינויו למנכ"ל MED1 שימש ברק כסמנכ"ל שיווק ומכירות של קבוצת MED ישראל, תפקיד במסגרתו הקים את תחום הDATA CENTER- בחברה. חברת MED1 מפעילה ומתחזקת מתקני תקשוב (Data Centers) במרכז וצפון הארץ.
 
לברק תואר ראשון ושני (MBA) במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב.
 
אלון בן צור, מנכ"ל בינת תקשורת מחשבים: "החלטנו להרחיב את פעילותנו בתחום השירותים ובכלל זה שירותים מנוהלים, שירותי ערך מוסף, שירותי תמיכה רחבים ושירותי ענן. בינת תקשורת מציעה היום קו שירותים כולל ואינטגרטיבי ללא פשרות, ומאמינה באספקת שירות אינטגרטיבי ומתקדם בסטנדרט גבוה. נמשיך לשאוף לאספקת פתרון מקצועי מקצה לקצה ללקוחותינו, תוך שמירה על ראייה כוללת של צרכי הארגון‎".

בתמונה- ערן ברק

דילוג לתוכן