עצבני ומתוח לקראת המצגת? מצביע לייזר מייצב יסתיר זה

אם למצגת ה- PowerPoint הקרובה  שלך יש הפוטנציאל להצלחה או כשלון מהדהד לקריירה שלך, הדבר האחרון שאתה רוצה זה להראות עצבני וחסר ביטחון מול עמיתיך לעבודה.פרויקט Kickstarter חדש מבטיח לעזור לך להסתיר את התרגשותך ועצבנותך עם מצביע לייזר עם נקודת ההצבעה האדומה מיוצבת, כך שתראה רגוע יציב ומלא ביטחון, גם אם אתה ממש לא.

כמו חיישן הייצוב במצלמה דיגיטלית שמסייע במניעת תמונות מטושטשות בעת צילום עם חשיפות ארוכות יותר, הלייזר מיוצב ומאוזן כך שהוא נע באופן עצמאי. אז גם אם היד שלך רועדת או שיש רעד קל בזמן ההצבעה על מסך, הנקודה האדומה המוקרנת תישאר חלקה ויציבה.

הלייזר המיוצב כולל גם מצביע לייזר אדום לא מיוצב, מובנה במכשיר מה שהופך את עשיית ההשואה לקלה לביצוע אחד על אחד של למה זה היה שווה לבזבז 150 $ על מצביע לייזר מייצב. כן, זה נכון, היוצרים של הלייזר היציב מבקשים 150 $ עבור כל יחידה כשהם מנסים לגייס 150,000 $ באמצעות Kickstarter להעבירו לייצור. ניתן לרכוש מצביעי לייזר אדומים בקלות באינטרנט רק בכמה דולרים בימים אלה.

אבל אם זה אומר שההבדל בין להיראות בטוח בהצגת התכנית העסקית שאתה מציג, או גרימה לקהל גדול של משקיעים לפקפק במספרים וטיעונך, הלייזר המייצב עשוי להיות אחת מאותן רכישות שמשלמת את עצמן בטווח הארוך.

דילוג לתוכן