ענקי פארק היורה חוזרים – והפעם בגרסת התלת-מימד

לכולנו יש פינה חמה בלב לדינוזאורים. כן. יש בהם משהו שמדבר אלינו. חברת MakerBot, יצרנית מדפסות התלת-מימד השולחניות, מאפשרת כיום לכל החובבים, לתלמידים ולשוחרי הפליאונטולוגיה, להנות משניים מהדינוזאורים היותר פופולריים: הטי-רקס והסטגוזאורוס, ולמקם אותם (או לפחות את השלד שלהם) על השולחן בסלון, בכיתה, או בחדר העבודה. את הקבצים ניתן להוריד מאתר החברה ולהדפיסם בתלת מימד על מדפסות הרפליקייטור של חברת MakerBot.

 

לדברי החברה, מעצבי השלדים, בילו שעות ב- American Museum of Natural History בניו יורק, צילמו מכל זווית את השלדים שבמקום ולמדו לעומק את כל הפרטים האנטומיים תוך שימוש במאובני דינוזאורים אמיתיים.

 

"אלה מודלים קלאסיים לכיתות הלימוד", אומר אריק שפט, מנהל המוצר מדפסות תלת-מימד בסיסטמטיקס, נציגת MakerBot בישראל. "בין אם מדובר בשיעורי ביולוגיה או גיאולוגיה, יש כאן הזדמנות ללמוד מקרוב איך פעלו הדינוזאורים תוך שילוב טכנולוגיות מתקדמות והבנת הליכי ההדפסה בתלת-מימד".

 

מחיר הורדת קובץ הטירנוזאורוס רקס (טי-רקס) וקובץ הסטגוזאורוס, מהחנות הדיגיטלית: 14.99$ לדגם (במידות 458mm X 204mm X 286mm) .

https://digitalstore.makerbot.com/t-rex-skeleton

https://digitalstore.makerbot.com/stegosaurus-skeleton

 

MakerBot, נחשבת כיום לקובעת הסטנדרט למדפסות התלת-מימד השולחניות במחירים נוחים. מדפסות התלת-מימד של MakerBot משמשות כיום מובילי תעשייה רבים ברחבי העולם, בינהם מהנדסים, אדריכלים, מעצבים ואנשי חינוך. החברה מיוצגת בישראל על ידי חברת סיסטמטיקס, ספקית פתרונות מחשוב ייעודיים לשוק הישראלי.

דילוג לתוכן