ענקית תשלומים מרוסיה תאפשר העברת כסף דרך SMS

מתחרה חדשה ל- PayPal

ענקית התשלומים מרוסיה "יאנדקס" מגיעה לישראל
תאפשר העברת תשלומים בין אנשים או עסקים על ידי שליחת SMS
ענקית העברות התשלומים הרוסית יאנדקס (Yandex) מתחילה לפעול בישראל ותשיק שרות להעברת כסף בין אנשים או עסקים בעזרת שליחת מסרון ממכשירי אפל. משתמשים יכולים גם ליצור קבוצת צ'ט כדי לאסוף כספים למטרה משותפת, כל משתתפי הקבוצה יראו בזמן אמת כמה כסף כבר נאסף.

השקת השרות בישראל תיערך במסגרת כנס המובייל GMIC (ג'ימיק), שם יוצגו לקהל יתרונות חדשים של השרות הרוסי על פני שרותים וותיקים הקיימים בישראל. לדברי ניר דשטי, מנהל כנס ג'ימיק: "בנוסף לנוחות של העברת כסף במסרון המערכת מדווחת לפני ההעברה על סכום התשלום הסופי במקרה של תוספת עמלה, זה פתרון לבעיה נפוצה של עמלות המרות מטבע הצצות רק לאחר ביצוע עסקה דרך בנקים או חברות אשראי."

שרות המסרונים של יאנדקס מבוסס על תשתית iMessage של מכשירי אפל, השולח בוחר איש קשר ומציין במסרון את סכום ההעברה, כדי להשלים את הפעולה המערכת מבקשת להזין סיסמה אישית. אם סכום כסף הועבר לאיש קשר ללא חשבון יאנדקס הוא יקבל הזמנה להורדת האפליקציה כדי לקלוט את התשלום. התשלום מועבר בעזרת החברות ויזה ומאסטרקארד בהתאם לתקני הבטיחות הבינלאומיים שהן מחייבות.

כנס המובייל ג'ימיק הוא ארוע בינלאומי המתקיים בבירות טכנולוגיה ברחבי העולם ומסייע לחברות הייטק להרחיב את פעילותן לתוך סין. במהלך הכנס בתל אביב יתקיימו פאנל העוסק בהעברת תשלומים דרך הטלפון הנייד ותחרות סטארטאפים בינלאומית, במסגרתה מיזמים יתמודדו על השקעות בהיקף של מאות מיליוני דולרים.

GMIC יתקיים ביום רביעי ה- 22 במרץ, בין השעות 09:00-17:00 בהאנגר 11, נמל תל-אביב.

דילוג לתוכן