ענקית התקשורת הרוסית MTS בחרה בחרה בפתרון השיווק הקונטקסטואלי של חברת פונטיס הישראלית

ספקית שירותי הסלולר של עשרות מיליוני לקוחות ברוסיה בחרה בפלטפורמת ה-Marketing Delivery של פונטיס כדי לבצע פעולות שיווק ומכירה מבוססות הקשר בזמן אמת

חברת פונטיס הישראלית, מפתחת פלטפורמת השיווק הקונטקסטואלי הראשונה לזמן אמת עבור ספקי שירותי תקשורת, הודיעה היום כי פתרון ה- Marketing Delivery Platform (MDP) נבחר על ידי חברת Mobile TeleSystems OJSC (MTS), קבוצת תקשורת מובילה ברוסיה, מזרח אירופה ומרכז אסיה.
 
פתרון ה- MDP של פונטיס, יחד עם שירותי השיווק והאחריות התפעולית, יספק לעשרות מיליוני לקוחות הסלולר ברוסיה הצעות שיווקיות רלוונטיות המתבססות על תבניות התנהגות אינדיבידואליות בזמן אמת ובהתאם למצבים משתנים- שילוב המאפשר לספק לכל לקוח את ההצעות הרלוונטיות והאישיות ביותר. בכך הטכנולוגיה מביאה להגברת נאמנות הלקוחות והיא בעלת השפעה משמעותית על רווחיות המפעיל.
 
המערכת שאומצה על ידי MTS, כבר הוטמעה בסביבה העסקית ובשירות הלקוחות ותתמקד בפעילות השיווק BTL (מתחת לקו) של החברה– בזמן אמת.
 
נטליה מקפרסון, דירקטור שירות לקוחות ב- MTS, אמרה כי "אנו מכוונים להובלת השוק עם אספקת השירותים הטובים ביותר ללקוחותינו, תוך הבטחה  כי אנו מספקים להם את ההצעות הטובות ביותר. מסיבה זו בחרנו בפונטיס, על מנת לסייע לנו לחזק את הדיאלוג עם הלקוחות, ולאפשר לנו לגשת לכל לקוח בהצעה אישית בזמן המתאים ביותר. פונטיס מספקת לא רק פלטפורמה, אלא שירות מקיף המשפר את ההיצע שלנו ואת רווחיות ונאמנות הלקוחות."
 
הפתרון והשירותים של פונטיס, אשר פועלים אצל ספקי שירותי תקשורת וטלוויזיה ברחבי העולם, עושה שימוש בנתונים המצטברים ונתוני זמן אמת אודות התנהגות לקוחות הקצה ותבניות השימוש שלהם, כדי ליצור הצעות שיווק מותאמות אישית. הפתרון מאפשר לספקים להפעיל אסטרטגיית שיווק מממוקדת לקוח ולחזק את שביעות רצונם.
 
הפתרון של פונטיס מוטמע כשירות מנוהל, כאשר פונטיס אחראית לטכנולוגיה, לייעוץ שיווקי, הטמעה של תוכניות שיווק, ותפעול ותמיכת IT שוטפים. חלק בלתי נפרד מהפיתרון שמציעה  פונטיס היא "תוכנית ההצלחה בשיווק של פונטיס", אשר ממנפת את מומחיות החברה והידע הנרחב בשוק לאספקת תהליכי עבודה איכותיים ושירותי תמיכה וייעוץ שוטפים.
 
לדברי אלון ורבר, סגן נשיא לשיווק בפונטיס: "אנו שמחים להוות שותף של MTS, ואנו בטוחים כי הפתרון שלנו יסייע ל- MTS לשפר את חווית הלקוח ואת יעילות הפעילות השיווקית שלה. העבודה בצוות משותף עם MTS סייעה לנו להשיק את המערכת בצורה יעילה, ולהטמיעה בהצלחה תוך ארבעה חודשים בלבד."

דילוג לתוכן