ענקית המסחר eBay מחפשת את הדור הבא של מפתחי האפליקציות בישראל

10 אלף דולרים הפרס לזוכה בפרויקט לבני נוער לפיתוח אפליקציית משחק למובייל

ענקית המסחר eBay בשיתוף חברת Hacking Generation Y ו-Wix בפרויקט מיוחד לבני נוער, שמטרתו לאתר את הדור הבא של מפתחי האפליקציות בישראל. הפרויקט פתוח לצעירים בגילאים 12-20, צוותים או יחידים, שיפתחו אפליקציית משחק המיועדת למובייל, על גבי הקוד הפתוח (API) של eBay. האפליקציה תכלול פיתוח טכנולוגי, עיצוב, פתרון בעיות ויצירתיות, תוך כדי גיבוש צוותי העבודה וחלוקת התפקידים בתוך הצוותים.

הפרויקט יפתח בהאקתון, שימשך 27 שעות ויתקיים ב- 13-14 בנובמבר 2015, במשרדי חברת Wix, בנמל תל אביב. בתום התחרות, יבחרו בידי צוות השופטים שבעה הצוותים, שיקבלו את ההזדמנות להתארח במשרדי חברת eBay ישראל, שבנתניה במשך שבועיים ולפתח את אפליקציית המשחק שלהם.

אירוע הגמר לפרויקט יתקיים ביום חמישי, ה- 3 בדצמבר, בשעה 18:00, במשרדי חברת eBay בנתניה, במהלכו יציגו שבעת הצוותים את פרי פיתוחם ויוכרזו הזוכים. הזוכה במקום הראשון יזכה ב-10 אלף דולרים, המקום השני והשלישי יזכו בשעונים חכמים (iWatch) של אפל וברחפנים.

לפרטים נוספים והרשמה: http://hackgeny.com/ebay/

 

אודות Hacking Generation Y

ארגון "Hacking Generation Y" הוקם על ידי מיכאל מטיאס (19, בצבא), כדי לקדם יזמות בקרב צעירים. עד היום הארגון עזר לקדם יזמות בקרב 1500 תלמידי תיכון על ידי תחרויות קידוד ברחבי העולם (קליפורניה, הודו, לונדון, ג'אמיקה וישראל). זה האירוע השביעי מסוגו. בפברואר Hacking Generation Y עושים שיתוף פעולה עם WeWork העולמית לקיום סימולטני של חמישה האקתונים ברחבי העולם (אמסטרדם, לונדון, ניו יורק, קליפורניה וישראל).

דילוג לתוכן