ענקית המסחר האלקטרוני הבינלאומית eBay מגייסת עשרות עובדים נוספים למרכז הפיתוח בישראל

ענקית המסחר האלקטרוני, eBay, מודיעה היום על הרחבת הפעילות בישראל ועל גיוסם של כ-50 עובדים למרכז הפיתוח בישראל.

 

החברה מחפשת אנשים עם ניסיון רלבנטי ו/או מצטיינים בתחומם יוצאי יחידות טכנולוגיות ומודיעיניות מצה"ל, וכן דוברי שפות זרות (בעיקר גרמנית, צרפתית, איטלקית וספרדית) בעלי רקע טכנולוגי. בין המשרות הרלוונטיות ב-eBay: מהנדסי פיתוח ותוכנה בשפת Java, אנשי data science ואנליסטים / אלגוריתמיקאים עם אוריינטציה לעבודה ב-Big-Data.

 

חברתeBay  מונה בישראל כיום כ-230 עובדים ופועלת בשתי יחידות מרכזיות הממוקמות בנתניה: מרכז הפיתוח מתמחה  במידע מובנה Structured Data)) של אתר eBay  העולמית. בראש מרכז הפיתוח עומד יובל מטלון, המשמש גם כמנכ"ל eBay ישראל. היחידה השנייה היא היחידה העסקית, המקדמת עסקים וצרכנים ישראליים בזירות המסחר העולמית של החברה, בראשה עומד אלעד גולדנברג, מנהל הפעילות העסקית של eBay בישראל.

 

לדברי יובל מטלון, מנכ"ל eBay ישראל: "eBay הוא הקניון הווירטואלי הגדול בעולם. תפקידו של מרכז הפיתוח בישראל הוא בסידור ובאיפיון 850 מיליון הפריטים שמוצעים בו למכירה כמעט מכל מקום לכל מקום. לשם כך, אנו ממקדים את מרב המאמצים במציאת דרכים להפיכת המערכות שלנו למתוחכמות עוד יותר, על ידי פיתוח הטכנולוגיות המתקדמות בתחום. מהלך הגיוס יתמוך בהרחבת הפעילות בתחומי הביג דאטה, ה- Data Mining וה-Structured Data, זאת בכדי להציע ללקוחותינו דרכים טובות עוד יותר למצוא בקלות ובמהירות את הפריטים האהובים עליהם. בכל העולם יודעים היום כי המוחות בישראל הם המוכשרים ביותר, ולכן כשחברה בינלאומית ענקית כמו eBay מחליטה להרחיב את הפעילות שלה בישראל ולגייס עובדים נוספים דווקא כאן למרכז הפיתוח שלנו, זוהי ההוכחה הטובה ביותר לכך".

 

להגשת מועמדות: [email protected]

דילוג לתוכן