מימין לשמאל: מנכ"ל משותף באליס גלעד ארדיטי, מנכ"ל Sabre ישראל גיא דולב, מנהלת תיק לקוח בחברת Sabre מזי ארזי, מנכ"ל משותף באליס יניב שולדנפרי

ענקית ההפצה האלקטרונית Sabre תנהל את ההזמנות עבור אליס (Alice.co.il) אתר הזמנת הטיסות המוביל והגדול בישראל

הסכם ארוך טווח שנחתם בין החברות במסגרתו מהחודש הקרוב מנוע חיפוש הטיסות אליס (Alice) תטמיע באתר ותבצע אינטגרציה מלאה שלSabre  ענקית הטכנולוגיה הגלובלית לתעשיית התיירות והתעופה, שתסייע לה לקדם את תכנית החדשנות עליה הכריזה לאחרונה.

 

אליס (Alice) הוא מנוע חיפוש טיסות בו ניתן לבצע חיפוש לכמה יעדים במקביל ועל פני טווח תאריכים גמיש או מותאם אישית. החיפוש באליס כולל יותר מ-350 יעדים בטווח של למעלה משנה.

השימוש בטכנולוגיות הקמעונאות של Sabre יאפשר לאליס (Alice) להעניק לנוסעיה חוויה מותאמת אישית.

אליס (Alice) נמנית על קבוצת תלמה תיירות, ענקית הנסיעות למגזר העסקי אשר מפעילה מספר מחלקות בענפי התמחות שנים. ההסכם הרב שנתי הינו חלק משיתוף הפעולה האסטרטגי בין קבוצת תלמה וSabre.

 

אליס (Alice) נוסדה על ידי יניב שולדנפרי וגלעד ארדיטי לפני 3 שנים והיא מכרטסת מדי שנה מאות אלפי כרטיסי טיסה. המודל העסקי של החברה מבוסס על עמלות מהסכמים מול חברות התעופה והסכמים מסחריים רחבים עם גופים אשר משתפים פעולה יחד עם Alice.

Sabre פועלת בזירה הבינלאומית מול 420 חברות תעופה, 750 אלף בתי מלון, 260 מפעילי תיירות, 40 חברות להשכרת רכב, 52 חברות רכבות ו-17 חברות שייט. החברה מגדירה את הגל הבא בתעשיית הנסיעות ועוזרת ללקוחותיה לקבל חווית משתמש טובה יותר באמצעות חדשנות טכנולוגית. לפי מומחי Sabre האתגר הגדול של תעשיית הנסיעות הנאמדת בכ-7 טריליון דולר הוא לשפר את חווית המשתמש של הנוסע. תנועת הנוסעים העולמית עמדה על 4.3 מיליארד נוסעים בשנת 2018 והיא צפויה להכפיל את עצמה ב-20 השנים הבאות.

Sabre העולמית מתופעלת בארץ ע"י Sabre ישראל טכנולוגיות נסיעות הממוקמת ברמת גן והכוללת מרכז הדרכה, פיתוח עסקי, שיווק ומכירות.

 

גיא דולב, מנכ"ל Sabre ישראל: ״אני שמח על חתימת ההסכם עם אליס (Alice)  – מהחברות הבולטות והצומחות בתחום ה-online. העבודה המשותפת יוצאת לדרך לאחר שנה של בחינה הדדית של המערכות והטכנולוגיה, והיא מעידה רבות על הבאות".

 

יניב שולדנפרי, מנכ"ל משותף באליס (Alice): ״אנו ממציאים מחדש את  אליס (Alice) ומצפים שבשנים הקרובות תוכלו לראות חברת ענק אשר מאחוריה מותג חדש, רענן ומרגש. זוהי יוזמה רב שנתית משמעותית והטכנולוגיה היא אבן הפינה להצלחה שלנו. Sabre היא מובילת תעשייה מכובדת המציעה את חבילת הפתרונות הרחבה ביותר בשוק. הטכנולוגיה המשולבת שלהם מספקת לנו נקודת מבט מקיפה על הפעילות שלנו, ותחולל שינוי באופן שבו אנו פועלים היום. המהפך הזה יבוא לידי ביטוי בביצועים משופרים ובשביעות רצון ונאמנות גבוהה יותר בקרב הלקוחות"

דילוג לתוכן