ענן SoftLayer של יבמ – פלטפורמה ראשונה המציעה טכנולוגיית אבטחה של אינטל עד רמת המיקרו-מעבד

פלטפורמת הענן SoftLayer של יבמ, תהיה החל מהשבוע לסביבת הענן הראשונה המציעה ללקוחותיה שרתי bare metal המשלבים את טכנולוגיית האבטחה של אינטל, המציעה יכולת ניטור ואבטחה עד לרמת המיקרו-מעבד.פלטפורמת הענן SoftLayer של יבמ, תהיה החל מהשבוע לסביבת הענן הראשונה המציעה ללקוחותיה שרתי bare metal המשלבים את טכנולוגיית האבטחה של אינטל, המציעה יכולת ניטור ואבטחה עד לרמת המיקרו-מעבד.
טכנולוגיית הביצוע המאובטח של אינטל, Trusted Execution Technology (Intel TXT), מציעה ניטור חומרה ובקרת אבטחה המסייעים לוודא שעומס עבודה, המגיע ממיקום מוגדר על גבי תשתיות SoftLayer, פועל על חומרה שאמינות האבטחה שלה אינה עומדת בספק. כך, מושגת רמת ביטחון הנדרשת על מנת לעמוד בהוראות חקיקה ותקנים העשויים לחול על הארגון המשתמש, גם במקרים בהם בוחר הארגון להעביר לענן מידע רגיש ומשימות קריטיות.
יכולות אבטחה חדשות אלו מציבות את יבמ בחזית החדשנות בתחום, ומאפשרות לה לסייע לארגונים בפיתוח פתרונות בתחומי השליטה והמשילות הארגונית, ציות ועמידה בהוראות חקיקה ובתקנות, בקרה פנימית, אבטחת יישומים, פרטיות, ניהול זהויות וניהול גישה למידע וליישומים, ותגובה לאירועי אבטחה. יבמ תציע גם שירותים המיועדים לסייע ללקוחות ביישום היכולות החדשות במסגרת היישומים והפלטפורמות המופעלים על ידם.
SoftLayer היא עתה פלטפורמת הענן היחידה המציעה את סביבת האבטחה Intel TXT לשרתי bare metal, ומאפשרת ללקוחות לבנות סביבות היברידיות וסביבות ענן מלאות המאובטחות מקצה לקצה.
סביבת Intel TXT מציעה יתרונות מיוחדים לארגונים גדולים הכפופים להוראות חקיקה ורגולציה המסדירה את פעילותם, בתחומים דוגמת שירותי בריאות, פיננסים וגופים ממשלתיים. היא מסייעת להבטיח שילוב יעיל של משאבים אמינים ומאובטחים, ניהולם השוטף ודיווח על תהליכים ופעילויות לגופי התקינה והבקרה הרלוונטיים, על פי כללים דוגמת HIPAA, PCI, FedRAMP, ISO, FISMA, SSAE16. בעזרת סביבת הענן של יבמ ותשתיות SoftLayer, יוכלו ארגונים אלה להבטיח כי מאגר משאבי הענן שלהם מאובטח כראוי ובאופן מותאם לעומסי העבודה בהם עליו לתמוך, תוך ניהול החשיפה לסיכונים ארגוניים, ניהול מידע ומחזור חיי נתונים, עמידה בתקנות ובקרה פנימית וחיצונית, אבטחת יישומים, ניהול זהויות משתמשים וניהול גישה, כמו גם ניהול אירועי אבטחה.
מערכת Intel TXT מאמתת את אמינות כל הרכיבים של מערכת מחשוב, החל ממערכת ההפעלה או ההיפרוויזור ועד לקושחה המשמשת לאתחול. יחד עם סביבת תוכנה מאובטחת, ניתן להשתמש באימות הזה על מנת להרשות או לאסור על עומס עבודה נתון לפעול על גבי שרת מסויים. פתרונות ענן היברידיים עשויים למנף כלי תוכנה של שותפים נוספים יחד עם סביבת Intel TXT, כדי למנוע פיענוח נתונים מוצפנים על ידי שרתים בלתי מורשים הממוקמים באזורים גיאוגרפיים מוגדרים, תוך הבטחת ציות להוראות החקיקה העוסקת בהצפנת מידע ובשמירה על הוראות הפרטיות בכל אזור ואזור. כיוון שמערכת Intel TXT מופעלת כבר בעת האתחול הראשוני של המחשב, היא אינה מוסיפה תקורות ביצועים ואינה פוגעת בתפקוד היישומים הפועלים על גבי השרתים המריצים אותה.
לקוחות המעוניינים להשתמש ב- Intel TXT, יכולים להזמין באמצעות פורטל השירות של SoftLayer שרת bare metal מותאם, עליו מותקן המודול הנדרש (TPM) לפלטפורמה מאובטחת. כלי האבטחה החדש זמין על גבי מעבדי אינטל קסיאון E5-2600 v2 , E3-1200 v3 ו-E5-4600 המוצעים באמצעות SoftLayer.
 

דילוג לתוכן