ענן הפיתוח בלומיקס של יבמ מציע שירותים חדשים למפתחים בסביבת ג'אוווה

יבמ חושפת שירותי פלטפורמת ענן חדשים בסביבת ענן הפיתוח שלה, Bluemix, המאפשרים שילוב שקוף יותר של משאבים מבוססי ג'אווה אל תוך אפליקציות ענן. הכלים החדשים מסייעים בהרחבת היכולות של האפליקציות, על מנת להציע למשתמשים חוויית ענן יציבה, מאובטחת וגמישה יותר.

מערכת בניית הספריות, Liberty Buildpack, זכתה לעדכון הכולל תמיכה ביכולות Java EE 7 – באופן המאפשר גם לבדוק ולהריץ יישומים בתקן Java 8 על גבי ענן בלומיקס. בנוסף, הודיעה יבמ כי גרסאות jsp-2.3, el-3.0   ו- jdbc-4.1 שהוצעו עד כה במהדורת ביתא בלבד – זמינות עתה לעבודה במתכונת מלאה.

כלי אקליפס לסביבת בלומיקס, אותם משיקה עתה יבמ בגרסה חדשה, כוללים JavaScript Debug, תומכים ביישומי Node.js, ב- Java 8 Liberty לשילוב יישומי ג'אווה, ובגרסה העדכנית ביותר של Eclipse Mars. בנוסף, הורחבה התמיכה ב- incremental publish של יישומי JEE.

XPages על גבי ענן בלומיקס, מביא את היכולות של דומינו XPages אל עולם הענן ומאפשר למפתחים לבנות יישומים מגוונים, בעלי יכולת תגובה גבוהה ובסביבה מאובטחת, אותם ניתן להביא במהירות לשוק, באמצעות ענן בלומיקס.

קטלוג המוצרים והכלים למפתחים בסביבת ענן בלומיקס של יבמ כולל למעלה מ- 100 כלים ושירותים, בסביבת טכנולוגיות קוד מקור פתוח. יחד עם שירותים המוצעים על ידי יבמ וספקי צד שלישי, מאפשרים כלים אלה לבנות, להפעיל ולנהל יישומי ענן במתכונת גמישה יותר ומאובטחת יותר מאי-פעם.

מאז השקתה בשנת 2014, בעקבות השקעה של מיליארד דולר, הפכה פלטפורמת בלומיקס למערכת הגדולה בעולם הפועלת בסביבת התקנים הפתוחים של Cloud Foundry.  על פי נתוני חברת הייעוץ ESG , קצב האימוץ של Bluemix בשוק גבוה פי 10 מממוצע שאר השחקנים בתחום הפלטפורמה כשירות.

דילוג לתוכן