עמית גל התמנה לחבר הנהלת ואלינור ומנהל מערך המכירות וצוותי הגיוס בחברה

ואלינור מספקת לחברות וארגונים מערך מלא של שירותים ופתרונות בסביבת בסיסי הנתונים הפופולאריים בעולם – SQL SERVER,ORACLE,MYSQL. עמית גל (43) התמנה לחבר הנהלת ואלינור, וינהל את מערך המכירות בנוסף להובלתם של צוותי הגיוס בחברה. במסגרת תפקידו יהיה עמית אחראי למכירות החברה – ייעוץ, פרויייקטים, שירותים מקצועיים, ומוצרי תוכנה משלימים. ואלינור פועלת מול כל מגזרי המשק, וביניהם: גופי ממשלה ובטחון, בנקים, מוסדות פיננסיים וחברות ביטוח, מפעלי תעשיה, חברות טלקום והייטק, גופי תוכנה ועוד. במסגרת תפקידו יהיה עמית אחראי על גיוס עובדים חדשים, בעקבות הרחבת פעילותה של ואלינור, לאחר המיזוג עם חברת 1st Priority שהתבצע לאחרונה.

לפני הצטרפותו לואלינור כיהן עמית כסמנכ"ל פיתוח עסקי ומנהל תחום דטה סנטר בחברת אינטרספייס, ספקית מובילה של שירותים שונים בתחום האינטרנט. קודם לכן היה שותף ומנהל הפיתוח העסקי בחברת הסטארט-אפ ((AWD Advanced Wireless Devices. בעבר הקים את חברת טושיי פתרונות תוכנה, שהתמזגה עם חברת שירותי טכנולוגיית המידע טנגרם סופט, ושימש כסמנכ"ל שיווק ומכירות בחברות ספוטנט וקומיט.

עמית בוגר תואר שני (M.B.A) במינהל עסקים, עם התמחות בשיווק, מאוניברסיטת תל-אביב, והוא בוגר תכנית Wharton-Recanati (כיום: GBS) בשיווק בינלאומי באוניברסיטת תל-אביב, ואף שימש כחונך פרויקטים לשוק האירופי והאמריקאי במסגרת תכנית זו.
 

דילוג לתוכן