עמיר גיל "פרשת ענת קם והדלפת המסמכים הבטחוניים הסודיים המחישה כמה חשוב לנהל בקפידה מידע בארגון"

אלעד מערכות השתתפה בכנס המקצועי ה-7 בנושא ניהול ידע ומסמכים שהתקיים בלאונרדו סיטי טוואר ברמת גן.
מטעם אלעד דיבר בכנס עמיר גיל, מנהל חטיבת ניהול הידע. הרצאתו של גיל עסקה בחיסכון, התייעלות ושיפור השורה התחתונה באמצעות ניהול ידע .
גיל ציין כי "פרשת ענת קם והדלפת המסמכים הבטחוניים הסודיים המחישה כמה חשוב לנהל בקפידה מידע בארגון". עם זאת, הוסיף כי "החובה לנהל ידע קשורה גם בבעיה הפוכה- לעיתים קרובות הידע מצטבר באיים של מידע וכך הופך לכח של קבוצת אנשים מאוד מצומצמת. במקרה זה המטרה בניהול ידע היא דווקא לפזר את המידע בארגון. כך או כך, באמצעות ניהול ידע חכם אפשר לשפר את השורה התחתונה של כל ארגון, בהתאמה לפועלו  ולצרכיו", אמר.
 
גיל נתן מספר דוגמאות לפעילות עם לקוחות ה-ShareDocs, פתרון ניהול המסמכים פרי פיתוחה של אלעד מערכות המבוסס על תשתיות Sharepoint של מיקרוסופט, והדגים מה הן התועלות שהעניקה המערכת לשורה התחתונה של כל אחד מהארגונים. בין התועלות המשמעותיות דיבר על הטמעת תהליכי התייעלות ומדידתם במשרד ממשלתי גדול, יצירת כלי עבודה ודיווח לחוקרי תאונות באמצעות ביצוע חיתוכי BI במאגר המסמכים הארגוניים של אחד מתאגידי התחבורה הגדולים בארץ ומענה על הצורך בהפניית משאבים מתהליכים מורכבים של גיוס כ"א לפעילות הליבה ושימור הידע בארגון בינלאומי הפועל בישראל ובניו יורק על ידי אוטומציה של תהליכי ומסמכי קליטת עובדים.

דילוג לתוכן