עמותת עלם וגולשי msn מדליקים ביחד את הדגל האינטרנטי הראשון

לרגל יום העצמאות ה-62 של מדינת ישראל, תמונותיהם של עשרות אלפי גולשים ייצרו את דגל האורות האינטרנטי

דגל אינטרנטי

עמותת עלם – עמותה לנוער בסיכון – משיקה את דגל אורות התקווה, שהפך בשנים האחרונות למסורת. כמדי שנה, יכול הציבור לתרום 10 שקלים למען הנוער בישראל ולהדליק מנורה בדגל אורות התקווה על מרכז עזריאלי. המטרה: להדליק את כל האורות עד ליום העצמאות ה-62 ולתרום לרווחת הנוער במצוקה.
 
השנה, לראשונה בישראל, התורמים יוכלו גם להדליק מנורה בדגל אורות התקוווה וגם להפוך לחלק מן הדגל בפרויקט דגל האורות האינטרנטי באתר msn.
 
באתר, שכתובתו elem.msn.co.il, יכולים הגולשים לתרום 10 שקלים, הן באמצעות הסלולרי והן באמצעות כרטיס האשראי, ולהעלות את התמונה שלהם לאתר הדגל.כל התמונות ירכיבו ביחד את דגל האורות על בסיס טכנולוגיית Deep zoom שמאפשרת להתמקד בכל פיקסל של תמונה ולגלות מאחוריה עוד פרטים רבים. כך למשל, האתר יציג את מרכז עזריאלי ואת דגל האורות, גלילה פנימה תגלה את עשרות אלפי התמונות של גולשים שתרמו לעמותת עלם.
 
האפליקציה מאפשרת, בין השאר, להתמקד בתמונות שנראו כפיקסלים קטנים ולא משמעותיים בתמונה וגם למצוא תמונות של גולשים אחרים על גבי התמונה. כחלק מהרצון לגייס כמות גדולה יותר של תרומות, הותאם האתר לשיתוף ברשתות חברתיות. כל גולש שיעלה תמונה, יוכל לשתף אותה ברשת החברתית פייסבוק ובטוויטר.
 
דגל האורות האינטרנטי מבוסס טכנולוגיית יישומי הרשת Silverlight מבית מיקרוסופט המאפשרת ליצור וליהנות מאפליקציות עשירות באינטרנט. הטכנולוגיה משלבת חווית משתמש עשירה וידידותית עם גרפיקה מתקדמת ומדיה באיכות מרשימה.
 

דילוג לתוכן