על רקע קיפאון משרות וקיצוצים בדרום:רד מגייסת 30 –מהנדסים נוספים למרכז המו"פ לרשתות ניתנות לתכנות בבאר שבע

על רקע ידיעות על קיפאון במשרות בדרום הארץ ומהלכי פיטורין באזור, מודיעה חברת רד, מהמובילות בשוק הגלובלי בתחום וירטואליזציית רשתות תקשורת, על גיוס של 30  מהנדסים נוספים ל-60 הקיימים במרכז המו"פ שבפארק ההיי-טק החדש בבאר שבע.

 

מרכז המו"פ, שבהקמתו משקיעים רד והמדען הראשי של משרד הכלכלה כ- 110 מיליון שקלים במהלך שלוש שנים, משמש כמרכז מתקדם לפיתוח רשתות ניתנות לתכנותProgrammable) Networks).

 

לדברי דניאלה אילן, סמנכ"ל משאבי אנוש ברד, למרכז החדש כבר גויסו כ-60 מהנדסים, אליהם צפויים להצטרף כ-30 מהנדסים נוספים. "היעד התעסוקתי שהציבה רד הוא 90 מהנדסים בתום שלוש השנים, כולם תושבי אזור באר שבע ודרומית לה, מלבד קומץ עובדים ותיקים ממטה החברה בתל-אביב שעברו לעבוד גם הם בבאר שבע".

 

"ברבעונים האחרונים חווה רד גידול בביקוש לפתרונות התקשורת המתקדמים אותם היא משווקת למפעילי תקשורת", אומר אופיר פוקס, סמנכ"ל מחקר ופיתוח ברד. לדבריו, הגיוס המואץ נועד לאפשר את תנופת הפיתוח של החברה, במסגרת המעבר הדרמטי של עולם התקשורת לפתרונות וירטואליזציה של יישומי רשת ולרשתות ניתנות לתכנות. לשינוי זה, שמשמעותו ניתוק הזיקה בין פונקציות רשת ורכיבי חומרה ייעודיים, נדרשת הובלה טכנולוגית בתחומי ה-SDN (Software Defined Networks) וה-NFV (Network Functions Virtualization). "המטרה שלנו היא לגייס מהנדסים מצטיינים בבאר שבע והסביבה, כגון בוגרי אוניברסיטת בן-גוריון שבנגב והמכללות שבאזור, וכך לקדם את ההיי-טק בפריפריה".

 

דילוג לתוכן