איתן מארבי, מהנדס מערכות Presale ב-Commvault ישראל.

על מידע, עננים ומה שביניהם עם Commvault

 

 

רגע לפני שמחליטים על מהלך אסטרטגי רחב היקף בדמות ביצוע מיגרציה לענן, חשוב שהעסק יראה את התמונה הגדולה וידע לענות על כמה שאלות קריטיות – כיצד ניתן לוודא שהמידע יהיה מוגן, נגיש ושתהיה לו את היכולת לשחזר אותו במידת הצורך? מה הדרך הטובה ביותר לנהל את הוצאות ההגירה ולוחות זמנים תחת שליטה? כיצד ניתן לעמוד בתנאי הרגולציה כגון GDPR ותהליכים עסקיים אחרים?

 

בשוק הנוכחי, אנו נדרשים לנהל מידע רב שרק הולך וגדל. המידע הזה נמצא בקבצים מקומיים, אפליקציות, מסדי נתונים, סביבות וירטואליות, סביבות פיזיות ועוד. לאחר המעבר לענן, יכנס לחיינו עוד כלי שאנו נדרשים לנהל. כל זה דורש מאיתנו זמן ומשאבים יקרים, מכיוון שנדרש מאיתנו להתחשב באבטחת המידע בארגון, רגולציות ודרישות הגיבוי של המידע.

Commvault מספקת את התוכנה המתקדמת בעולם להגנה וניהול של המידע, בין אם הוא מקומי או בענן, והכל תחת פלטפורמה אחת וייחודית.

 

על מה אנחנו צריכים להגן בענן?

כל סוגי התשתיות בסביבת ה-On Premise קיימות היום גם בענן. Commvault מאפשרת אינטגרציה מלאה עם העננים הגדולים כגון Azure, Google, Oracle ו-AWS. בזכות הטכנולוגיה של Commvault ניתן לגבות את המכונות הוירטואליות בענן, ללא סוכן,ממש כמו בסביבה המקומית. היתרון בכך הוא היכולת לחזור אחורה לנקדות זמן רלוונטית במידת הצורך בפשטות ובקלות – וכך להחזיר לאחור מכונה שלמה או קובץ בודד לכל מקום שנחפוץ, בין אם זה מהענן ל-On Premise, ענן לענן, On Premise לענן או לסביבה אחרת שברשותנו.

 

לארגונים צריך להיות ברור – הם האחראים הבלעדיים על המידע שלהם

אנחנו האחראים הבלעדיים לשלמות המידע שלנו, ללא קשר למקום בו המידע מאוחסן, אנחנו אלה שנאלץ לתת את המענה במקרה שהמידע שוחזר בצורה פגומה או במקרה והמידע לא יהיה נגיש ולא החברות שמפתחות את אפליקציות ה-SaaS. חלק מהאפליקציות הנמצאות בענן אינו מספקות אבטחת מידע או את היכולת לנהל אותו. במרבית הפעמים יבקשו מאיתנו תשלום נוסף בכל חודש על שרות זה, מעבר לעלות השימוש הקבועה.

ל-Commvault יש את היכולת להתממשק לכל אפליקציה ולספק ניהול, אבטחה וגיבוי ברמה הגבוהה ביותר. במידה והארגון עושה שימוש באפליקציות כגון SQL, Oracle, MySq-l ניתן להתקין סוכן ייעודי שייתן מענה לניהול רחב היקף של המידע הארגוני. ניתן לנהל את המידע בעזרת מדיניות מתקדמת המגדירה מספר עותקים, מיקומם ולכמה זמן נרצה לשמור אותם. בנוסף, ניתן לקבל דוחות מתקדמים ביותר שיספקו לארגון ערך מוסף על הנכסים שלנו כגון כמה מידע הוא מגבה, של מי המידע, איזה מידע נחשב רגיש וכמה פעמים ביום אנו ניגשים פעיל לאותם קבצים.

 

בואו לשמוע על היכולות של Commvault ב-Webinar על הנושאים שנוגעים לכולנו ביום יום ואיך אנחנו יכולים נהל את אותם תהליכים בצורה היעילה ביותר

 

כותב המאמר הוא איתן מארבי, מהנדס מערכות Presale ב-Commvault ישראל.

דילוג לתוכן