עיריית פתח תקוה תגבה ותאחסן את נתוניה במערכת אחסון

וגיבוי מרכזית מבית NetApp

פרויקט ההטמעה בוצע על ידי הראל טכנולוגיות. היקף הפרויקט מוערך בחצי מיליון שקלים

עיריית פתח תקוה תגבה ותאחסן את נתוניה במערכת אחסון וגיבוי מרכזית מבית NetApp, פרויקט ההטמעה שבוצע על ידי הראל טכנולוגיות נמשך כחמישה חודשים והיקפו מוערך בכחצי מיליון שקלים.

במסגרת הפרויקט בוצעו תכנון, הטמעה, הדרכה ואחזקה של מערכות גיבוי ואחסון מרכזיות בעיריית פתח תקווה. לצורך ההטעמה נבחרה מערכת מרכזית גדולה יותר בעלת ביצועים טובים יותר, המתאימה לדרישות הנוכחיות והעתידיות של העירייה ולצמיחה הטכנולוגית הצפויה. המערכת המאופיינת בשרידות גבוהה ביותר, מציעה גמישות בעת ביצוע הרחבות בהמשך מבלי לפגוע במשתמש ומינימום אפשרי של זמן השבתה במקרה חירום.

 כמו כן , אוחסנו במערכת החדשה כל נתוני מערכות הליבה של העירייה, כולל המערכות הפיננסיות,  CRM, מערכות הגביה, תיקי בניה ומערכות נוספות המשרתות את תושבי העיר. זאת על מנת להקל ככל האפשר על תושבי העיר ולשפר את הטיפול בפניותיהם.

רן שלום, מנמ"ר עיריית פתח תקווה מסר כי "הנפח והביצועים הקודמים של המערכות הקיימות לא התאימו להתפתחות הטכנולוגית ולהתרחבות שהעירייה רשמה בשלוש השנים האחרונות ולכן החלטנו לרכוש מערכת חדשה. הבחירה בחברת NetApp נשענה על שביעות הרצון ממערכת קיימת של החברה שהייתה בשימושנו. המערכת החדשה אפשרה לנו לבצע מעבר באופן מהיר וקל, תוך שימור הידע הנרכש בארגון וכתוצאה מכך הראינו חיסכון ניכר בעלויות".

"המערכת של חברת NetApp מציעה את הביצועים הגבוהים ביותר ומאפשרת לארגונים ולספקי שירותים את ההזדמנות להפוך את תשתית האחסון שלהם ליעילה יותר באופן משמעותי, תוך ניצול הגמישות הגבוהה שמאפשרת מענה מהיר לדרישות עסקיות בזמן אמת", כך מסרה נורית צור, מנהלת תיקי לקוחות בהראל טכנולוגיות. עוד הוסיפה נורית כי "בעוד שארגונים גלובליים רבים יותר משנים את פעילות ה-IT שלהם, במטרה לעמוד בקצב הדרישות העסקיות המתפתחות, מרחיבה חברת NetApp, באופן עקבי את היצע מערכות האחסון והתוכנות. זאת על מנת לספק את הגמישות ואפשרות הבחירה שדרושות לסביבות היישומים הארגוניים הנוכחיות והעתידיות".

ארגונים מובילים ברחבי העולם מסתמכים על פתרונות התוכנה, המערכות והשירותים של חברת NetApp‏ לניהול ולאחסון המידע שלהם. הלקוחות של חברת NetApp מעריכים את עבודת הצוות, המומחיות והתשוקה לסייע להם להצליח בהווה ובעתיד. כדי ללמוד יותר, היכנסו לכתובת: www.netapp.com/il.

דילוג לתוכן