עידן האולטרה: סדרת™ ASUS ZENBOOK

חודש לאחר שהשיקה ASUS את הדור הבא של המחשבים הניידים בעולם, מגיעה סדרת ™ASUS ZENBOOK לישראל: דקים, קלים וחזקים במיוחד.חודש לאחר שהשיקה ASUS את הדור הבא של המחשבים הניידים בעולם, עורכת היום (15.11) את ההשקה הראשונה של סדרת ™ASUS ZENBOOK בישראל. זוהי השקה ראשונה בישראל של סדרת המחשבים האולטרה ניידים. השקה זו כוללת בשלב זה, 2 דגמים ראשונים: דגם UX21 ודגם UX31- דגמים דקים, קלים וחזקים במיוחד, בעובי 3 מ"מ בלבד בצד הקדמי, 9 מ"מ בלבד בצד האחורי ובמשקל 1.1 ק"ג בלבד (!).
 
 
הדגמים החדשים מגיעים עם מעבדי Intel® Core™ i3/ i5/ i7, מצוידים בכונן SSD ובמערכת ההפעלה Windows® 7 Home Premium 64bit. ההבדל בין שני דגמים אלו הינו גודל המסך, דגם UX21 מגיע עם מסך בגודל 11.6" ואילו דגם UX31 מגיע עם מסך בגודל 13.3". כמו כן, לשני הדגמים מצלמת רשת מובנית, יציאות USB ו- HDMI. המחשב מגיע במארז אלגנטי ומרהיב ביופיו העשוי כולו מחוטי אלומיניום השזורים זה בזה, מה שמקנה למחשב עמידות גבוהה לצד משקל נוצה. בנוסף הודות לטכנולוגיית Super Hybrid Engine II המחשב עובר ממצב השהייה למצב פעולה בשתי שניות בלבד.
 
ארבעת העקרונות, שהנחו את ASUS במהלך עבודת הפיתוח של ה- ™ZENBOOK: עיצוב טהור, ביצועים ללא תחרות, טכנולוגיה ירוקה ואיכות סאונד ללא פשרות. בהשקה העולמית הוצגה הסדרה על ידי יו"ר ASUS, מר ג'וני שיי, כ"סדרת מחשבים ניידים, אשר התכונות שלה יוצרות את השילוב המושלם בין אלגנטיות ועוצמה".
 
סדרת מחשבי ™ASUS ZENBOOK, המשלבים בין עיצוב מופתי ובין ביצועים מדהימים, הושקו היום בישראל על ידי מנהל פיתוח עסקי באסוס מר אית'ן סאן, זאת כאמור חודש לאחר השקתם העולמית. סאן התייחס לעובדה זו וציין כי "הסמיכות הגבוהה להשקה העולמית אינה מקרית ומעידה על החשיבות הגבוהה שהחברה מייחסת לשוק הישראלי". 
 
מחיר לצרכן: החל מ- 4990 ₪.

 

דילוג לתוכן