עידו פרידמן מונה לסמנכ״ל שירותים מקצועיים (PS) בחברת Valinor מבית Comm-IT

חברת Valinor מבית Comm-IT, המתמחה בתחומי בסיסי הנתונים, ה-BI והענן, מודיעה על מינויו של עידו פרידמן לסמנכ״ל שירותים מקצועיים (PS). פרידמן (35) משמש כמנהל השירותים המקצועיים של החברה מזה כשנה וחצי ובמסגרת תפקידו החדש יהיה אחראי, בנוסף לניהול השירותים חברת Valinor מבית Comm-IT, המתמחה בתחומי בסיסי הנתונים, ה-BI והענן, מודיעה על מינויו של עידו פרידמן לסמנכ״ל שירותים מקצועיים (PS). פרידמן (35) משמש כמנהל השירותים המקצועיים של החברה מזה כשנה וחצי ובמסגרת תפקידו החדש יהיה אחראי, בנוסף לניהול השירותים המקצועיים של החברה, על פיתוח צוותי העבודה בתחום המוצרים והענן, הסכמי השירות מול הלקוחות, עבודה מול שותפים עסקיים וספקי שירות, ניהול וקידום הטמעת מוצרי תוכנה צד שלישי ועוד.
פרידמן הצטרף לחברת Valinor בשנת 2009. החל משנת 2013, כיהן כמנהל השירותים המקצועיים והטכנולוגיות של Valinor, והיה אחראי על ניהול תחום הייעוץ והשירותים שמציעה ואלינור ללקוחותיה, כולל אפיון והקמה של בסיסי נתונים, ייעוץ אסטרטגי, תחזוקה שוטפת, ניהול מרכז השירות והתמיכה 247x, בחינת והטמעת טכנולוגיות חדשות ומוצרים ועוד. בתפקידו הקודם בחברה שימש כיועץ בכיר ומנהל טכנולוגי של צוות ה-SQL.
לפני הצטרפותו ל- Valinor כיהן פרידמן בתפקידים שונים בתחום ניהול בסיסי הנתונים, תשתיות IT, תקשורת, מערכות הפעלה ומערכות סלולר בחברות כלל ביטוח, מוטורולה וגלאור.
 

דילוג לתוכן