עידו דור מונה למנהל פעילות ה-SME של SAP ישראל

עידו דור (33) מונה למנהל פעילות ה-SME (ארגונים בגודל קטן ובינוני) של SAP ישראל. במסגרת תפקידו יהיה דור אחראי על המכירות של כל פתרונות SAP למגזר ה-SME, המנוהלת הן באמצעות שותפים עסקיים והן באופן ישיר על ידי SAP ישראל.דור ינהל את מערך המכירה הישירה והעקיפה של פתרונות SAP למגזר ה-SME, הכוללים את פתרונות ה-ERP המובילים SAP Business One ו-SAP Business All-In-One, את מוצרי ה-BI מבית SAP BusinessObjects וכן מגוון של פתרונות משלימים כגון CRM, ניהול סיכונים, איחוד דוחות, תכנון תקציב, ניהול מחסן, פתרונות ייצור ועוד. בתפקידו החדש ידווח עידו דור למנכ"ל SAP ישראל.
 
מיקי מגדל, מנכ"ל SAP ישראל: "עידו מילא בשנים האחרונות תפקיד חשוב בבניית התשתית לפעילות SAP במגזר ה-SME בישראל. במהלך שנים אלה הוא רכש ידע והיכרות עמוקה עם שוק ה-SME בישראל ועם צורכי הלקוחות והשותפים, מה שהופך אותו לאדם המתאים ביותר לתפקיד, ויסייע לנו לעמוד ביעדינו ולהגדיל את נתח השוק של SAP בישראל".
 
עידו דור החל את דרכו ב-SAP לפני כארבע שנים בתפקיד מנהל ערוצי ההפצה של מערכת SAP Business One וניהל את מערך השותפים העסקיים המתמחים במכירת ויישום הפתרון, המשרת כיום כ-3,000 לקוחות בישראל. בטרם הצטרף ל-SAP שימש עידו דור כדירקטור וכמנהל קבוצת הנדסת מערכות ארגוניות בחברת הייעוץ הניהולי קבוצת נירם גיתן. לעידו דור תואר שני (MBA) במנהל עסקים ותואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול, שניהם מאוניברסיטת תל אביב.

דילוג לתוכן