עובדי סאנדיסק ישראל תרמו 100 אלף שקלים לבית הנוער ״קדימה״ בכפר סבא לציון עשור של שיתוף פעולה והתנדבות

עובדי והנהלת סאנדיסק ישראל תרמו 100 אלף שקלים להקמתו של מרכז מחשבים חדש ולשיעורי הדרכה לאורך כל השנה, בבית הנוער "קדימה סאנדיסק" הפועל בכפר סבא. שיתוף הפעולה וההתנדבות של עובדי מרכז הפיתוח של סאנדיסק בכפר סבא בבית הנוער שבלב שכונת יוספטל בעיר, נמשך מזה עשור.

טכס ההשקה לווה בפעילות חווייתית, במהלכה השתתפו החונכים ובני הנוער בסדנת רובוטיקה משותפת, שגם נוצלה להיכרות הדדית.

בית הנוער "סאנדיסק קדימה" מהווה בית אלטרנטיבי חם לילדים תושבי האזור. 60 מעובדי החברה לוקחים חלק בחניכת הילדים בבית הנוער, כשהם עוזרים בשיעורי בית, מפעילים חוגים שונים ומפגינים נוכחות בוגרת. מדי שבוע מגיעים בני הנוער בהסעה מסודרת לבית סאנדיסק, שם כל ילד פוגש חונך אישי המבלה במפגש אחד על אחד, אם בשיחה, עזרה בשיעורים, או במשחק משותף. ״התנדבות ותרומה לקהילה הם חלק אינטגרלי מתוכנית העבודה השנתית של החברה״, אמר שחר בר אור, מנכ״ל סאנדיסק ישראל. "סאנדיסק מעודדת את כל העובדים בעולם להתנדב לפחות פעם אחת במהלך השנה ואני שמח שבישראל אנו מובילים את המגמה הזו.". לדברי רונית רונן קרפול, דירקטור משאבי האנוש של סאנדיסק ישראל ואירופה, 99% מעובדי ומנהלי סאנדיסק ישראל השתתפו בפעילות קהילתית לפחות פעם אחת במהלך השנה והשקיעו ביחד מעל 4,200 שעות התנדבות למען הקהילה. "אנו רואים בפעילות ההתנדבותית חלק בלתי נפרד מהשילוב בקהילה ועובדי החברה פעילים כיום במסגרות קהילתיות בכל האתרים בישראל. הפעילות בכל המקומות מתבצעת תוך שיתוף פעולה הדוק עם עמותות וגופי רווחה מקומיים למען מגוון צרכים בקהילה".

יהודה בן חמו, ראש העיר כפר סבא: "אני מאוד שמח וגאה בשיתוף הפעולה עם חברת סאנדיסק ומברך על עשר שנות פעילות מניבות בבית הנוער 'בית גיורא קדימה סאנדיסק'. המתנדבים מהווים דגם ודוגמא להתנדבות ולתרומה לקהילה ואני שמח על המשך פעילותם בעיר".

דירוג מעלה לשנת 2014, שדירג את החברות הגדולות במשק, בין השאר על פי תרומתן לקהילה ומעורבות חברתית של עובדים העניק לסאנדיסק דירוג של "פלטינה+" – הדירוג הגבוה ביותר הניתן לחברות.

דילוג לתוכן