עובדי מיקרוסופט ישראל וילדי עמותת עמיחי בפעילות משותפת לחנוכה

עובדי מיקרוסופט ישראל יצאו לשטח ביום שלישי לפעילות התנדבותית עם ילדי עמותת עמיח”י בפעילות משותפת לכבוד חג החנוכה. הפעילות התקיימה במועדונית של עמותת עמיח"י בהוד השרון כחלק מקייטנת חנוכה שמפעילה העמותה. בפעילות נטלו חלק 20 מעובדי חטיבת המגזר הציבורי של מיקרוסופט ישראל בראשות רמי שטיינפלד, סמנכ"ל חטיבת מגזר ציבורי בחברה, ו-25 ילדים ובני נוער בגילאי 8 עד 21 בעלי נכויות התפתחויות.

הפעילות המשותפת כללה פעילות חווייתית סביב תכני חג החנוכה במתכונת של עבודה בקבוצות קטנות וחניכה, והיא כללה הכנה משותפת של סופגניות, לביבות, חנוכיות, ציור, ויצירה. הפעילות עם עובדי מיקרוסופט ישראל היא חלק ממסגרת של פעילויות שמבצעת עמותת עמיחי לשילוב של ילדי העמותה בקהילה ומפגשים עם מתנדבים.

עמותת עמיח"י – עמותת משפחות לילדים מיוחדים בישראל – מפתחת ומספקת רצף שירותים בקהילה לילדים, לבני נוער ולמבוגרים עם נכויות התפתחותיות (פיגור שכלי ואוטיזם) במרכז הארץ, מתוך אמונה כי לכל אדם הזכות להיות חבר מלא ושווה זכויות בקהילה. העמותה פועלת לשיפור איכות החיים של אנשים עם נכויות התפתחותיות ובני משפחותיהם בראיה מערכתית המבקשת לתת מענה למגוון התחומים המשפיעים על חייהם ובהם התחום הטיפולי, החברתי, הקהילתי ובתחום המדיניות הציבורית.

כחלק ממדינות קשרי הקהילה של מיקרוסופט בארץ ובעולם החברה מאפשרת לעובדיה עד שלושה ימי עבודה בשנה אשר מוקדשים להתנדבות במגוון של עמותות לפי בחירתם. בין יתר הפעילויות שעובדי מיקרוסופט ישראל מתנדבים במסגרתם: הדרכה של בני נוער ומבוגרים במסגרת היום הלאומי לאינטרנט בטוח שנועד לעודד גלישה בטוחה באינטרנט ומתקיים בשיתוף עם משרד החינוך, משטרת ישראל, איגוד האינטרנט הישראלי עמותת אשנב וגופים ציבוריים נוספים; סיוע לעמותות חברתיות בבניית היכולות הטכנולוגיות שלהם; איסוף וחלוקה של מזון לנזקקים; ועוד.

רמי שטיינפלד, סמנכ"ל מגזר ציבורי במיקרוסופט ישראל: "אנו רואים את הפעילות הנוכחית עם ילדי עמותת עמיחי כזכות גדולה עבורנו. התנדבות היא חלק מרכזי במחויבותה של מיקרוסופט לקהילה בה אנו פועלים. באמצעות הקצאת זמנם וניסיונם של עובדי מיקרוסופט אנו למעשה מוסיפים נדבך חשוב ומשמעותי לעשייתה של מיקרוסופט בחברה הישראלית. כול זאת מתוך הכרה בחשיבות של שילוב עובדי מיקרוסופט בקהילה, ובחשיפה שלהם לאוכלוסיות מגוונות ולצרכים שונים."

קרן שושן, מנכ"ל עמותת עמיחי: "לעמותת עמיח"י היה עונג גדול לקיים פעילות משותפת עם מתנדבי מיקרוסופט ישראל, שהפגינו רצינות, נכונות כנה לעזור וטוב לב. אנו מאמינים כי להתנדבות מקום מרכזי בחוסנה של החברה והקהילה, ולה מקום מרכזי בשיפור איכות חייו של הפרט. אנו מאמינים כי לכל אחד כפרט או בקבוצה ישנה היכולת לחלוק מכוחותיו ויכולותיו ובכך לתרום לסביבתו. המתנדבים בעמותת עמיח"י מהווים חלק אינטגרלי ממערך אספקת השירותים שלה. בזכותם יכולה העמותה להעשיר ולגוון את הפעילויות הניתנות לילדים, לנוער ולמבוגרים עם נכויות התפתחותיות."

דילוג לתוכן