עובדי החטיבה העסקית של אלעד מערכות בילו בערב מגבש בפארק גני יהושע

אלעד מערכות קיימה ערב חטיבה למגזר העסקי, אליו הוזמנו 30 מעובדיה הפזורים אצל לקוחותיה השונים של החברה ברחבי הארץ. אלעד מערכות קיימה ערב חטיבה למגזר העסקי, אליו הוזמנו 30 מעובדיה הפזורים אצל לקוחותיה השונים של החברה ברחבי הארץ.
 
מטרת המפגש הייתה ליצור הזדמנות להיכרות וגיבוש בין העובדים, אשר רובם אינם מכירים זה את זה מטבע הימצאותם באתרי לקוח שונים. הערב התקיים בפארק גני יהושע, בתל אביב, שם חיכתה למוזמנים ארוחת ערב חגיגית.
 
 הערב נפתח בסבב היכרות אישית בין העובדים, ולאחר מכן נערכה הגרלה בין המשתתפים אשר התחרו במהלך חודש יולי על תפוקת עבודתם. הפרסים התחלקו בין שלושת המקומות הראשונים, כאשר במקום הראשון זכה איליה רוכקין, עובד אלעד באינטל פ"ת שקיבל זוג כרטיסים לסוף שבוע בחו"ל. במקום השני ובזוג כרטיסים לספא מפנק זכתה  עפרה דבדה, עובדת אלעד בבנק הפועלים, ולמקום השלישי  הגיע איתן צמח, גם כן  עובד אלעד בפועלים שהסתפק בהזמנה זוגית לארוחת ערב.
 
לדברי כרמית בן דהן, מנהלת חטיבת שירותים מקצועיים במגזר העסקי באלעד מערכות: "ערב החטיבה הוכתר כהצלחה גדולה, בעיקר כי השיג את מטרתו- יצירת מפגש מגבש ובלתי אמצעי בין עובדיה של החטיבה. מלבד זאת,   הערב הזה היה גם הזדמנות לומר תודה לעובדים על עבודתם המסורה  במהלך השנה החולפת שהייתה שנה עסקית לא קלה".

עובדי החטיבה העסקית של אלעד אוכלים בצוותא

לומדים להכיר זה את זה

איליה רוכקין הזוכה המאושר בהגרלה, הכרטיסים לחו"ל ממתינים ביציאה

דילוג לתוכן