עדו פולק מצטרף ל- TheTime

עדו פולק (48), סמנכ"ל הטכנולוגיות (CTO) של מטומי מדיה גרופ בחמש השנים האחרונות הודיע על עזיבתו את החברה והצטרפותו לקבוצת Thetime של אילן שילוח וניר טרלובסקי. פולק יצטרף לThetime לתפקיד סמנכ"ל טכנולוגיות (CTO) של חממת Thetime ושותף מנהל בקבוצת Thetime. במסגרת תפקידו יהיה אחראי פולק על בחינת ההיבטים הטכנולוגיים של החברות השונות ועל סיוע צמוד לחברות הפורטפוליו.
פולק מביא עימו לתפקיד ידע רב בניהול חברות מדיה מבוססות טכנולוגיה, טרם תפקידו האחרון במטומי היה פולק מנכ"ל ומייסד שותף של The Marker, ולאחר מכן ייסד במשותף את גרופון ישראל וכיהן כיו"ר החברה.
קבוצת Thetime נבחרה במהלך שנת 2016 ע"י המדען הראשי במשרד הכלכלה לתקופת זיכיון של 8 שנים נוספות להפעלת החממה הטכנולוגית. במקביל סיימה הקבוצה במהלך שנת 2016 סבב גיוס לקרן Firstime 2 המיועדת להשקעה בשלבי המימון הראשונים, פוסט־סיד וסבבי גיוס ראשונים (Round A), הקרן דיווחה לפני מספר חודשים על סגירה ראשונה של 40 מיליון דולרים וצפויה לסגור בתקופה הקרובה את הגיוס לקרן בסך כולל של 60 מיליון דולרים, בדומה לקרן הראשונה.
לאחרונה הובילה קרן Firstime, בה שותף גם יונתן בן-ארצי, מספר סבבי גיוס דוגמת גיוס של 3 מיליון דולרים של חברת קלאסוס (Classoos) המאפשרת השאלת ספרי לימוד מקוונים לתלמידים על גבי פלטפורמת ענן, סבב גיוס של 4 מיליון דולרים של חברת Kidbox המאפשרת לילדים והוריהם לקבל לביתם קופסת בגדים של מותגים מובילים לילדים, המבוססת על ניתוח אלגוריתמי של העדפות הלבוש של הילד, וסבב גיוס של 5 מיליון דולרים עבור חנות החזיות המקוונת "בריולה" (Brayola).
הקרן והחממה מתמקדות בסטארט־אפים מתחומי האינטרנט, מדיה, זירות מסחר והאינטרנט של הדברים (IoT). בין החברות הנוספות בפורטפוליו ניתן למצוא את Playbuzz, Pixellot, LogDog, Talkspace, EVEN ו-LEO Lane.
אילן שילוח, יו"ר קבוצת Thetime מסר: "אנו שמחים על הצטרפותו של עדו, איש מקצוע עתיר ניסיון מהשורה הראשונה שיסייע לחברות הפורטפוליו של החממה והקרן. ההצטרפות של עדו היא חלק מהאסטרטגיה של הקבוצה לגלות מעורבות ולהשיא ערך רב לחברות הפורטפוליו במטרה לאפשר להן להגיע לשוק עם מוצרים שהם Game changers בתחומם".
פולק ציין: "אני מודה להנהלת ודירקטוריון מטומי על תקופה מרתקת שבה צמחנו מחברה צעירה לחברה מדהימה ומובילה בתעשייה, ומוכן לאתגר הבא בThetime עם שותפים חדשים-ישנים וחברות בעלות פוטנציאל רב שנעבוד על מימושו".

דילוג לתוכן