עגינת USB-C עולה שלב

פיליפס מכריזה על מסך המחשב 329P9H

MMD, מומחית התצוגה ושותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, משיקה את מסך המחשב החדש Philips 329P9H/01 Brilliance LCD עם עגינת USB-C. תצוגת ה- 32" (80 ס"מ) מצוידת במגוון רחב של מאפיינים שתפקידם להביא את המסך לרמת הביצועים הגבוהה ביותר, אשר נתפרו במדויק למידותיהם של אנשי המקצוע של היום. רזולוציית ה- UltraClear 4K UHD (3840 x 2160) מהפנטת את עיניי המשתמש, בעוד אינספור פתרונות קישוריות מביאים נוחות חוסכת זמן למשרד ולבית. ניכר כי הושקעה מחשבה רבה בעיצוב הארגונומי של המסך, אשר מבטיח תחושת רווחה אופטימלית לאורך כל זמן השימוש. בין אם מדובר בדרג ניהולי, מומחי פיננסים, מעצבים גרפיים או צרכנים- למסך הזה יש את כל מה שנחוץ כשצריך לרדת לפרטים הקטנים.

קישוריות ללא דאגות

היום, יותר מאי פעם, מסתמכים אנשי מקצוע על קישוריות שתרפה את ידיהם מהתעסקויות מיותרות, כחלק בלתי נפרד משגרת יומם. גם כאן, מצליח מסך ה- 329P9H של פיליפס להביא את הטוב ביותר ואף מעבר לכך. המסך מגיע עם תחנת עגינה מובנית של USB 3.1 type-C עם ספק כוח, ומציע את הנוחות והגמישות שבעגינה באמצעות כבל אחד עם מחבר USB-C דק ודו כיווני. מגוון רחב של ציוד היקפי, כמו למשל מקלדת, עכבר, או כבל אתרנט RJ-45, יכולים להתחבר בקלות לתחנת העגינה, בעוד מחשבי notebook יכולים להתחבר באמצעות USB-C לצרכי טעינה, העברת קבצים במהירות גבוהה במיוחד, הצגת וידאו ברזולוציה גבוהה ועוד. למסך 329P9H אפשרויות קישוריות נוספות: עוד המעבר בין המחשבים נעשה באמצעות לחיצה אחת בלבד. בנוסף, טכנולוגיית MultiView מכפילה אף יותר את אפשרויות הקישוריות העומדות בפני המשתמשים, על ידי מתן  “active dual connect and view” המאפשר שימוש וצפייה בשני מכשירים במקביל כדי שכל משתמש יוכל להוציא את המיטב מכל סיטואציה המצריכה יכולת ריבוי משימות עם יותר ממכשיר אחד, כמו מחשב נייח ומחשב נייד בו זמנית. כדי להשלים את חוויית הקישוריות, מגיע מסך ה- 329P9H של פיליפס עם מצלמת pop-up נשלפת אשר עוצבה במיוחד לשליפה והחזרה קלה ופשוטה, המצוידת בחיישנים רגישים במיוחד לזיהוי פנים של Windows Hello™.

ויזואליה מרהיבה

בכל הנוגע לביצועי תמונה, מסך ה- 329P9H של פיליפס יודע לספק את הסחורה. העובדה כי המסך מצויד ברזולוציית UltraClear 4K UHD, מאפשרת לו להציג כל תמונה עד לפרט הקטן והעדין ביותר, עם הצבעים המדויקים ביותר, מה שבוודאי יטיב גם עם אנשי המקצוע המחמירים ביותר. מי שזקוק לדיוק מירבי בזמן עבודה עם CAD או טכנולוגיית 3D, יכול לסמוך על מסך המחשב הזה. בנוסף, טכנולוגיית IPS מספקת זוויות צפייה רחבות במיוחד של 178/178, מה שאומר שניתן לצפות במסך ה- 329P9H כמעט מכל זווית, גם כשאר הוא מוצב בזווית של 90 מעלות. הצבעים מתעוררים לחיים, ומבטיחים שכל תמונה, סרט, גלישה ברשת ויישומים יום- יומיים מוצגים ונראים במיטבם.

עיצוב חכם

טכנולוגיה היא דבר נהדר, במיוחד כשהיא הופכת את חיינו לקלים ומהנים יותר- עוד סיבה לחבב את מסך ה- 329P9H של פיליפס. הוא מצויד במספר מאפיינים ארגונומיים המבטיחים מקסימום נוחות בזמן השימוש, לא משנה כמה זמן משתמשים מבלים מולו ביום. טכנולוגיית  FlickerFree ומצב LowBlue מקלים על העיניים בכל משימה, בעוד בסיס ה- SmartErgoBase החכם מאפשר למשתמשים להטות מעלה, מטה, ימינה ושמאלה, ולסובב את המסך על צירו- על מנת להביא אותו לתנוחה המדויקת הנוחה להם ביותר. הבסיס אף כולל מערכת ניהול כבלים חכמה בכדי להפחית סרבול של כבלים על שולחן העבודה. ומשום שאף אחד לא אוהב לבזבז- מגיע מסך ה- 329P9H עם טכנולוגיות LightSensor ו- PowerSensor, אשר עושות שימוש בקרני אינפרא-אדום בכדי להבחין בנוכחותו או היעדרותו של המשתמש בסמוך למסך, בכך להתאים את הבהירות של המסך- לחיסכון אוטומטי בחשמל.

מסך ה- 329P9H יגיע לישראל בחודש יולי 2019 ומחירו המומלץ לצרכן יעמוד על 4999 ₪.

למידע נוסף על מסכי המחשב של פיליפס: https://www.philips.co.uk/c-m-pc/monitors

דילוג לתוכן