סרגון קיבלה הזמנות בלמעלה מ-60 מ' ד' לפלטפורמת ה-IP-20 ממפעיל תקשורת Tier-1 בהודו

סרגון ממשיכה להגדיל באופן משמעותי את כיסוי שירותי ה-4G ואת קיבולת הרשת

ליטל פולס, ניו ג'רזי, 18 בינואר 2017 – סרגון נטוורקס (נאסד"ק ותל אביב: CRNT), המומחית מספר אחת בשוק רשתות תמסורת אלחוטית (Wireless Backhaul), הודיעה היום כי מפעיל תקשורת Tier 1 בהודו בחר שוב בפלטפורמת ה- IP-20של סרגון, וביצע הזמנות חדשות בסכום של למעלה מ- 60 מיליון דולר מתחילת שנת 2017 במטרה להרחיב בצורה משמעותית את כיסוי רשת ה- 4G LTE ולהגדיל את קיבולת הרשת.
לאור דרישות האספקה עבור הזמנות אלו, וההבנה של היעדים האגרסיביים של הלקוח להרחבת רשת התקשורת, מעלה סרגון את תחזית ההכנסות הראשונית למחצית הראשונה של 2017 ב-20 עד 25 מיליון דולר, כאשר ההשפעה העיקרית צפויה במהלך הרבעון השני של 2017. במהלך שיחת הועידה האחרונה שדנה בתוצאות הפיננסיות, אותה קיימה החברה בנובמבר 2016, הנהלת החברה ציינה כי ההכנסות הרבעוניות צפויות להתייצב בטווח שבין 75 ל-80 מיליון דולר במהלך הרבעונים הבאים, תוך לקיחה בחשבון של ירידה עונתית אפשרית (בהתייחס לעונתיות האופיינית לרבעון הראשון). נכון לעכשיו, תחזית ההכנסות הראשונית של החברה למחצית השנייה של 2017 נותרת ללא שינוי, והחברה ממשיכה לצפות להכנסות של 75-80 מיליון דולר בממוצע לרבעון ברבעונים השלישי והרביעי. לאור השינוי הצפוי בתמהיל המכירות הגיאוגרפי, שיעור הרווח הגולמי במחצית הראשונה של 2017 צפוי להיות נמוך מיעד החברה הקודם של 34%. עם זאת, בהתאם למיקוד החברה ברווחיות, סרגון מצפה כעת כי הרווח הגולמי במהלך המחצית הראשונה של השנה יהיה גבוה יותר מהערכותיה הקודמות. לכן, הזמנות אלו מחזקות את תחושת הביטחון של ההנהלה כי תוכל לעמוד ביעד אותו ציינה בעבר, של גידול של 40% ברווח הנקי על בסיס non-GAAP ב-2017 בהשוואה ל-2016 – ואולי אף לעברו.
פלטפורמת IP-20 מאפשרת למפעיל התקשורת לקשר אתרי 4G LTE ברחבי הרשת, ולספק שירותי מולטימדיה באיכות HD למנויים בהודו. הגל החדש של הפריסות ברשת התמסורת האלחוטית עם פלטפורמת ה- IP-20 נועד לתמוך ביעדי המפעיל הסלולרי להרחיב בצורה ניכרת את הכיסוי הגאוגרפי של שירותי4G ולהגדיל את קיבולת הרשת.
באמצעות מינוף טכנולוגיית ריבוי-הליבות (multicore) הייחודית של סרגון, יכול המפעיל לספק מענה מהיר לדרישה לכיסוי גאוגרפי משופר ולקיבולת רשת גבוהה יותר, ולהתגבר על מגבלות זמינות נמוכה של תדרי המיקרו-גל במדינה ועל המחסור בתשתיות סיבים אופטיים לתקשורת. פלטפורמת ה- IP-20 תאפשר למפעיל לספק תמסורת אלחוטית בקצב1Gbps באתרי 4G LTE מרכזיים ובאזורים מרובי אתרים, ותצרוך רק כרבע מהספקטרום אשר אחרת היה נדרש לשם כך – באמצעות שימוש בטכנולוגיית LoS 4×4 MIMO של סרגון. בנוסף, תאפשר הטכנולוגיה להכפיל את קיבולת אתרי ה-LTE ליותר מ-500Mbps ללא צורך בהגעה פיזית לאתרים, תוך שימור צריכת חשמל נמוכה ועלויות אנרגיה מופחתות – באופן המקל את הרחבת הפריסה של האתרים לפריסה צפופה יותר עם הורדה משמעותית של העלויות התפעוליות. פלטפורמת ה- IP-20 מותירה אף מרווח לגידול בקיבולת בעת שהמפעיל ייערך להסבת הרשת לדור חמש (5G).
"אנו עומדים לרשות לקוחותינו על מנת לתת מענה לאתגרים הניצבים בפניהם, וזו דוגמא נפלאה לכך", אמר עירא פלטי, נשיא ומנכ"ל סרגון. "ההחלטה האסטרטגית וארוכת הטווח מצד הלקוח לפרוס בנחישות את פלטפורמת ה-IP-20 שלנו, מהווה עדות ליכולות שלנו לעזור ללקוח להשיא את הערך הגבוה ביותר. אנו מחויבים לספק מענה לאתגרי התמסורת האלחוטית של לקוחותינו באמצעות אספקת פתרונות חדשניים והטובים מסוגם אשר עולים בקנה אחד עם הצרכים הקיימים והעתידיים של הלקוח".

 

דילוג לתוכן