קובי כהן, מנהל תחום מקרנים בחברתEpson ישראל

סקר Futuresource קובע: Epson הספקית המובילה של מקרנים מקצועיים עסקיים ברחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה

סקר עדכני שערכה חברת מחקרי השוק  Futuresource‏  מגלה כי חברת Epson היא כיום יצרנית המקרנים המובילה בשוק מקרני Pro AV והמקרנים הנייחים של 6,000 לומן ומעלה. על פי הדו״ח,  Epson הפגינה לאורכה של שנת 2017 קצב צמיחה ״פנומנלי״ בכל פלחי המקרנים והיא כיום יצרנית המקרנים המובילה של כל המקרנים העסקיים בכל רחבי אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ורוסיה (EMEAR) וביתר חלקי ברית המועצות לשעבר. נתח השוק של החברה באזורים הללו עומד כיום על 31.3%, גידול של 120% ממספר היחידות שנמכרו לפני 6 שנים. כשמדובר בכל רחבי העולם, Epson מחזיקה במקום הראשון עם נתח השוק הגדול ביותר במשך 17 שנים רצופות, עם סך מכירות גלובלי של 22.3 מיליון מקרנים מאז שנת 2006.

 

לדברי קובי כהן, מנהל תחום מקרנים בחברתEpson  ישראל,  הצמיחה המהירה של החברה בנתח השוק המקרנים המקצועיים כמו גם המקרנים העסקיים, נובעת מהרצון המתמיד להקשיב לצורכי הלקוחות, ובהתבסס על התובנות האלה, ליצור את המוצרים הטובים מסוגם, שכוללים טכנולוגיה ייחודית וקניינית של Epson  .

 

״ההכרזה על מגוון מקרני הלייזר הראשונים שלנו, כולל מקרן ה- 25,000 לומן שלנו לפני שנתיים, הייתה רגע מכונן עבור Epson״, אומר כהן. מקרן רזולוציית 4K  אמיתית שלנו, שהוכרז KT NFCR הוא יצירה טכנולוגית מעולה, המקדמת את Epson לעולם חדש של רזולוציה. יש לנו כעת את קו מוצרי ה- Pro AV  העוצמתי ביותר נכון להיום. יחד עם פתרונות חדשניים לתחום השילוט וחדרי הישיבות שמתוכננים בקרוב ותוכנה מובנית של Epson , ההופכת טכניקות הקרנה מתקדמות לזמינות למשתמשים ללא רקע טכני, נמשיך לשלוט בשוק הזה״.

 

הצמיחה המהירה בנתח השוק מגיעה לאחר הכרזה, מוקדם יותר השנה, על מספר מקרנים חדשים בתחומי התצוגה המקצועית, ארגונים וחינוך. בין ההשקות:

 

EB-L12000Q הוא מקרן לייזר עוצמתי עם 12,000 לומן בטכנולוגיית 3LCD . המקרן מיועד, בין השאר, לשווקי השכרה מתקדמים ולאירועים עם התקנה קבועה, פסטיבלים, אטרקציות למבקרים, אודיטוריומים, תערוכות מסחר ומרכזי קניות.

 

הדגם EB-L20000U – היווה את הכניסה הראשונה של Epson לקטגוריה הפופולרית של מקרנים קומפקטיים עם 20K לומן ורזולוציית WUXGA. המקרן מציע אמינות של 'התאם ושכח' יחד עם התקנה קלה והקרנה מכל זווית, כולל הקרנה לאורך.

 

מגוון חדש של מקרני 3LCD לייזר, המיועדים לחדרי ישיבות, למוסדות חינוך ולאטרקציות למבקרים. הדגמים EB-L615U‏, ‏EB-L610U, EB-L610W‏, EB-L510U‏ ו- EB-L400U מיועדים להחליף מקרנים קיימים המבוססים על מנורות בתרחישים המחייבים פתרון של 4,500 – 6,000 לומן, ומציעים מגוון של תכונות, החל מדגמי רמת בסיס ועד ליחידות ייעודיות יותר הכוללות תכונות דוגמת קישוריות HDBaseT ושיקוף מסך.

 

דילוג לתוכן