סקירה- SwitchEasy Capsule Rebel

עד לפני כמה שנים נרתיקי הסיליקון התאפיינו בתכונות משותפות עד כדי כך שהפסקנו להתרגש מקיומם. מאז, תעשיית הכיסויים השתפרה משמעותית והמשיכה לחשוב על דרכים חדשות לשפר את המראה, איכות החומרים ומידת ההגנה על המכשיראחת החברות העיקריות שפועלות בתחום היא SwitchEasy אשר יצרה מספר סדרות של נרתיקים מוצלחים במיוחד.

אחד הבולטים שבחבורה הוא כיסוי ה- Capsule Rebel אשר מהווה שילוב מנצח בין נרתיק גומי גמיש ופלסטיק קשיח. הנרתיק מורכב בעצם משלושה חלקים עיקריים: כיסוי גומי גמיש אשר מהווה את הבסיס, כיסוי פלסטיק מבריק אשר עוטף אותו ומדבקת מסך (מגיע עם 2 בחבילה) אשר מגנה על המסך מקדימה.

ביחד שלושת החלקים מייצרים הגנה כמעט מושלמת למכשיר ועוטפים אותו מכל כיוון אפשרי. להשלמת העבודה הערכה מגיעה עם תוספות קטנות שנותנות הרבה: מטלית ניקוי וכרטיס פלסטיק להדבקת מגני המסך, מגן סיליקון לחיבור הסיריאלי בתחתית המכשיר, מתאם לתחנת עגינה אשר מתאים לנרתיק ומעמד למכשיר המאפשר צפייה בסרטים ללא צורך בהחזקת המכשיר.

הערכה כולה מהווה פיתרון משולב המציע הגנה מלאה, נוחות ופונקציונאליות תוך שמירה על עיצוב מרהיב ומושך עין. בסופו של יום, חלק גדול מהאנשים שקונים את האייפון אוהבים להראות את היופי העיצובי שלו ולכן לא היו רוצים לדחוף אותו לתוך כיסוי מכוער שיפחית מאפקט ה wow של המכשיר. עם ה – Capsule Rebel כמו שאפשר להתרשם בתמונות אין לכם מה לדאוג…

כמובן שלאחר הרכבת הכיסוי כל הכפתורים הדרושים או החיבורים הקיימים במכשיר עדיין נגישים בקלות וללא שום מאמץ. אין ספק שההתאמה בין המכשיר לכיסוי היא מוחלטת.

כחסרונות נציין את העובדה שמשום שכיסוי הפלסטיק הקשיח מבריק סימני השריטות יראו בקלות (ברור שעדיף על הכיסוי ולא על המכשיר עצמו…). בנוסף, היה נחמד אם החברה מ SwitchEasy היו מוצאים דרך להטמיע את המעמד לצפייה כחלק אינטגרלי בכיסוי אבל זו כנראה הגזמה מצדנו. דבר אחרון, בעוד שבחלק התחתון החיבור הסיריאלי מוקף בחלק הגמיש של הכיסוי ולכן נוכל לחבר בקלות את המחברים חיבור האוזניות מוקף בפלסטיק קשיח מה שעלול להוות בעיה אם מדובר באוזניות אשר לא מותאמות לאייפון.

אפשר לקבוע בוודאות שלמרות כל החסרונות עדיין מדובר באחד הנרתיקים הטובים ביותר הקיימים היום בשוק לאייפון המספק הגנה אמיתית תוך שמירה על ויזואליות מרהיבה.

הכותבים הינם צוות האתר iTechStore
אתר מכירות לאביזרי מולטימדיה ומכשירים חכמים
iTechStore.co.il

קרדיט תמונה – kumazo

דילוג לתוכן