סקיילקס-סאני תקשורת יבואנית סמסונג פותחת סניף ראשון בנצרת כחלק מביסוס רשת החנויות ברחבי הארץ

ענת כהן – שפכט מנכל"ית סקיילקס-סאני תקשורת: " הצבנו מטרה להתרחב ולהכפיל את מספר החנויות שלנו על מנת להיות כמה שיותר קרובים ונגישים כמעט בכל מקום בארץ "

 

 

סקיילקס-סאני תקשורת משווקת מכשירי סמסונג בישראל מרחיבה את פעילותה ומקימה מרכז מכירה ושרות חדש בנצרת במתחם הקניות החדש בביג פאשן. מדובר בסניף הראשון של החברה בנצרת אשר ישרת את תושבי המקום והאזור כולו, בהשקעה של כ- 1 מיליון ₪.

 

ענת כהן – שפכט מנכל"ית סקיילקס-סאני תקשורת: "הצבנו מטרה להתרחב ולהכפיל את מספר החנויות שלנו על מנת להיות כמה שיותר קרובים ונגישים לקהל הלקוחות כמעט בכל מקום בארץ. קצב המכירות עולה על הציפיות והיעדים שהצבנו וכל פתיחת סניף חדש מחזקת את אחיזתנו בשוק , הוסיפה כהן-שפכט".

 

הסניף החדש בנצרת מצטרף למהלך נרחב של סקיילקס-סאני תקשורת,  אשר פועלת להפוך את הסניפים החדשים שנפתחו לאחרונה, למתחם המספק גם שירותי תיקון במקום (ללא צורך בשליחה למעבדה מרכזית והמתנה של מספר ימים) באחריות היצרן אשר כוללים בין היתר תיקוני מסכים, עדכון גרסאות, תיקוני חלפים מקוריים, העברת זיכרונות ותכנים ועוד.

 

בסניף שעוצב ותוכנן על פי תכנון סמסונג העולמית תמכור סקיילקס-סאני תקשורת את כל מגוון המכשירים והמוצרים הנלווים בעמדות תצוגה מעוצבות וממותגות בסטנדרטים של סמסונג העולמית בהם טאבלטים, שעוני יד חכמים ואביזרים נוספים הכוללים רמקולים, מצלמות, אוזניות, תחנות עגינה ועוד.

 

החנות בנצרת תושק  ביום ראשון ה – 14.6.2015 בביג פאשן נצרת.

 

 

דילוג לתוכן