סקוט גאת'רי – יגיע ארצה בראש משלחת מיקרוסופט לכנס Tech Summit

Scott Guthrie, מנהל תחום הענן של מיקרוסופט
יהיה הדובר המרכזי בכנס Microsoft Tech Summit בתל אביב
2,000 אנשי IT ומפתחים צפויים להשתתף ולשמוע על עולם הטרנספורמציה הדיגיטלית
מיקרוסופט העולמית תקיים בחודש הבא בישראל את האירוע היוקרתי Microsoft Tech Summit , ב-7-8 בדצמבר 2016. (מרכז הירידים, תל אביב). ההשתתפות בכנס הינה בחינם.
ישראל נבחרה להיות אחת מ-18 מדינות שבהן יתקיים אירוע 'נודד' זה שצפויים להשתתף בו כ-2,000 אנשי IT ומפתחים מכל מגזרי המשק.
משלחת גדולה של מנהלים ממיקרוסופט תגיע לישראל כדי להשתתף באירוע. בראשה יעמוד Scott Guthrie, סגן נשיא בכיר, חטיבת הענן ואנטרפרייז. הוא יציג את האופן שבו הפתרונות הארגוניים של מיקרוסופט יכולים לסייע לארגונים להיות מצליחים יותר ופרודוקטיביים יותר ולהוסיף ערך למערכי ה-IT שלהם בעידן הנוכחי של טרנספורמציה דיגיטלית.
פאנל של מנהלי מיקרוסופט יציג את אסטרטגיית האבטחה ההוליסטית של החברה וכיצד היא מאפשרת לארגונים להגר לענן ולנהל את עסקיהם באופן מאובטח.
שירה פאיאנס – בירנבאום, סמנכ"לית שיווק, אסטרטגיה וניהול ביצועים במיקרוסופט ישראל, ציינה: "ישראל נבחרה להיות אחת מתוך 18 מדינות בלבד שבהן יתקיים האירוע הבינלאומי. 72 הרצאות האירוע יחשפו בפני אלפי המקצוענים תמונה פנורמית ומפורטת של עולם הענן של מיקרוסופט כולל: תשתיות IT וענן, פלטפורמת האפליקציות, תקשורת, IoT, ביג דאטה ו-BI, ניהול, רשתות חברתיות לארגונים ושורה ארוכה של נושאים נוספים. המידע העשיר יציג בפני המשתתפים את החידושים והפתרונות המתקדמים ביותר שקיימים כיום בעולמות הענן".
בנוסף להרצאות יוכלו המשתתפים לקחת חלק בסדנאות מעשיות מותאמות למפתחים ולאנשי IT שיאפשרו התנסות בפתרונות החדישים ביותר. כן יתאפשר למשתתפים להיפגש ולשוחח עם בכיר החברה בשטח הכנס. תערוכת שותפים תחשוף בפני המשתתפים אקו-סיסטם מקיף של פתרונות ושירותים המוצעים כיום לכל ארגון ועסק.
לפרטים ולהרשמה בחינם לאירוע: https://www.microsoft.com/en-il/techsummit/tel-aviv.aspx

דילוג לתוכן