ספקית שירותי בריאות מאיטליה בחרה ב- Red Hat Enterprise Virtualiaztion

Policlinico San Marco מעבירה מערכות קריטיות מסיטריקס ומיקרוסופט
אל Red Hat Enterprise Virtualiaztion ו- Red Hat Enterprise Linux
רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי
Policlinico San Marco– ספקית שירותי בריאות באיטליה, ביססה כסטנדרט את התשתיות הקריטיות שלה על Red Hat Enterprise Virtualiaztion ו- Red Hat Enterprise Linux.
הארגון ביצע הגירה מ- Citrix XenServer על Microsoft windows אל שילוב פתרונות רד האט על שרתי Dell כדי להשיג ביצועים משופרים, אבטחה וסקלאביליות Scalability)).
 
יניב ליבוביץ, מנהל אזורי ומנהל פעילות רד האט בישראל, תורכיה ויוון, אומר כי סביבת
Red Hat Enterprise Virtualiaztion ו- Red Hat Enterprise Linux המשולבת, מריצה את שירותי התשתית של Policlinico San Marco, כולל דואר אלקטרוני, מסרים מיידיים, טלפוניית IP ומסדי נתונים אורקל, וכן גם יישומים רפואיים מתקדמים כמו מערכת הניהול עבור רדיולוגיה. שירותים אלה חייבים לפעול בכל עת כדי לספק טיפול לחולים.
 
על מנת לספק רמה זאת של אמינות בחרה Policlinico San Marco ברד האט על בסיס הביצועים, האמינות והסקלאביליות של Red Hat Enterprise Linux הרצה על Red Hat Enterprise Virtualiaztion.
 
"החלטנו להגר אל פתרונות רד האט בזכות הביצועים ומשיקולי מחיר", אמר פרנצ'סקו קמיזה, סמנכ"ל Policlinico San Marco. "בבחירה ברד האט עבור התשתית שלנו יש לנו עתה פלטפורמה מאובטחת וסקלאבילית עליה אנו יכולים לסמוך, המאפשרת לנו להתמקד בעסקי הליבה שלנו. השילוב של Red Hat Enterprise Virtualiaztion ו- Red Hat Enterprise Linux הנו רב עוצמה עם סביבת-מערכת משותפת, החזר מהיר להשקעה (ROI), ועלות בעלות כוללת (TCO) נמוכה."
 
למידע נוסף על Red Hat Enterprise Virtualiaztion: www.redhat.com/rhev
 
למידע נוסף על רד האט: www.redhat.com
 

דילוג לתוכן