ספקית התקשורת וודהפון העניקה לסלברייט הישראלית את פרס החדשנות ל-2012

סלברייט הישראלית זכתה בתואר היוקרתי על מערכת הטאץ' המיועדת להעברה, גיבוי ושחזור תכנים מזיכרון הטלפון הסלולרי בנקודות השירות והמכירה, ומאפשרת ללקוח לשדרג את מכשירו ללא אובדן התוכן האישי ממכשירו הקודם
פתח תקווה, 30 ביולי 2012 – סלברייט (Cellebrite) – חברה ישראלית הנחשבת למובילה והמתקדמת בעולם בפיתוח, ייצור ומכירת פתרונות להעברת נתונים ממכשירים ניידים, הודיעה כי זכתה בפרס החדשנות של וודה-פון – ספקית תקשורת מהגדולות בעולם, והמובילה בשוק האירופי. התואר הוענק לנציגי סלברייט באירוע מיוחד שקיימה וודה-פון החודש בלוקסמבורג.

סלברייט זכתה בתואר היוקרתי לשנת 2012 על מערכת ה-Cellebrite Touch, המשמשת את וודה-פון וספקיות תקשורת אחרות להעברה, גיבוי ושחזור תכנים מזיכרון הטלפון הסלולרי בנקודות השירות והמכירה של וודה-פון ברחבי העולם, ומאפשרת ללקוח לשדרג את מכשירו ללא אובדן התוכן האישי. בנוסף על העברת התכנים, ניתן גם לגבות תכנים באופן מאובטח על גבי כונן פלאש-USB, כרטיס SD, שרת מרוחק או ענן.

מערכות ה-Cellebrite Touch, שסיפקה סלברייט לוודה-פון, הותאמו לצבעי המותג של וודה-פון והיוו גורם מוביל בשינוי תפיסת השירות של החברה. המערכות מופעלות במסך מגע ומאפשרות העברה מיידית של תוכן אישי, כגון אנשי קשר, תמונות, הודעותSMS וסרטוני וידאו, ממכשיר הישן למכשיר החדש – בקלות, במהירות וללא סיוע טכני. המערכות תומכות ביותר מ-5,000 דגמי סלולר מכל מערכות ההפעלה (iOS, Android, Windows Mobile, BlackBerry, Symbian ו-(Palm. בחודשים האחרונים מנהלת וודה-פון מסע הסברה באנגליה וסקוטלנד, המתאר את השירות שניתן ללקוחותיה באמצעות מכשירי סלברייט במרכזי השירות והמכירה.

יוסי כרמיל, מנכ"ל משותף, סלברייט: "אנו מתכבדים לקבל את פרס החדשנות של וודהפון לשנת 2012, אשר מדגיש את המובילות הטכנולוגית של מוצרנו בעולם השירותים הסלולריים. אנו שמחים על בחירתה של ספקית תקשורת מובילה זו לשלב את מוצר ה-Cellebrite Touch בתוכנית השיווק הייחודית שלה. מהלך זה מדגיש את התקבלות המוצר שלנו, ויעזור לנו להרחיב את המודעות לשירותים המתקדמים המוצעים בנקודות שירות ומכירה בשוק ספקיות הסלולר."

סקר עצמאי שנערך עבור סלברייט בקרב 1000 איש באנגליה, גילה כי עבור 25% מהמשתמשים, אובדן המידע בעת שדרוג מכשיר הסלולר מהווה מחסום עיקרי להחלפתו במכשיר חדש. בישראל משמש השירות מאות אלפי ישראלים בשנה מאז 2003. הוא מוצע לכל לקוח ישראלי במעמד מכירת טלפון ללא תשלום נוסף, כחלק מנוהל השירות והתמיכה של ספקיות התקשורת המובילות.

דילוג לתוכן