ספקית השירותים Kenshoo, הקימה מרכז מחשוב עצמאי באמצעות HP

חברת HP ישראל הקימה שני מרכזי מחשוב עבור חברת האינטרנט Kenshoo, המספקת לחברות המובילות בעולם פתרונות תוכנה בארכיטקטורת SaaS לניהול פרסום דיגיטלי. העסקה כוללת אספקת כל פריטי החומרה והתוכנה, ובכלל זה שרתי להב, מערך אחסון ופתרון וירטואלזיציה, כמו גם אחריות מלאה לתכנון, הקמה, אינטגרציה, התקנה, הדרכה ותמיכה באתר. היקף ההסכם נערך בכ-4 מיליון ש"ח.
Kenshoo, שפעלה עד היום באמצעות מרכז מחשוב חיצוני, בחרה להקים מרכז המחשוב עצמאי לאור הצמיחה בפעילותה, שגררה עלייה משמעותית בתשלום לספק החיצוני. בהתאם, הושם דגש על בחירת פלטפורמות שיבטיחו ביצועים אופטימליים גם לאור המשך הצמיחה בהיקפי הפעילות – תוך שמירה על הוצאות ניהול, תחזוקה ואנרגיה נמוכות.
בין הפתרונות העיקריים עליהם מבוסס מרכז המחשוב החדש, נמנים: שרתי להב HP ProLiant; מערך אחסון HP LeftHand; פלטפורמת וירטואליזציה של VMWare; ומערכת ניהול מרכזית של HP לכלל התשתיות.
רן הדרי, סגן נשיא ל-IT בKenshoo, מסר כי "הצמיחה המואצת בפעילות Kenshoo, יחד עם צפי להמשך הגידול המהיר, יצר צורך בהקמת תשתית חדשה, אמינה וחזקה יותר – ובעיקר בעלת יכולת הרחבה עתידית על מנת לספק מענה מהיר לשינויים בדרישות. היה לנו ברור שטכנולוגיית הלהב היא הכיוון הנכון להתקדם אליו, והפתרון של HP נמצא כתפור כמו כפפה לצרכים ולאופי הצמיחה שלנו, במיוחד בכל הקשור לפתרונות האחסון. לכך יש להוסיף את הניסיון והידע רחבי ההיקף של אנשי החברה, וכמובן את השירות המטבי של HP ישראל".
בפן העסקי, ציין הדרי: "הבחירה בשרתי הלהב של HP ובמערך האחסון החדשני של HP –   LeftHand הוביל לחיסכון מוערך של כ-60% בעלויות התפעול שלנו, בזכות טכנולוגיות אופטימאליות ויעילות אלו  עלות האירוח שלנו נמוכה כיום משמעותית. האומדן הוא ל-ROI של שנה לכל היותר, לצד העצמה מיידית של היכולות ושיפור אפשרויות הצמיחה של Kenshoo. כמו כן, אנו רואים חשיבות רבה בכך שמדובר בטכנולוגיות ירוקות".

 
 
שירי שיריאן, מנהלת פיתוח עסקי ב- ITD ב-HP ישראל, הוסיפה: "הפרויקט בוצע מתוך ראייה כוללת של צרכי הלקוח ויצירת יתרון עסקי משמעותי עבורו. השילוב בין הידע והניסיון של הצוות המקצועי ב-HP בתכנון והוצאה לפועל של פרויקטים מסוג זה לבין הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים שלנו – יצר מענה אופטימאלי במונחי ביצועים,, במונחי חיסכון ובמונחי גידול עתידי. השותפות עם HP מאפשרת ל Kenshoo להתרכז ב – Core Business שלה ולהיתמך במוצרנו ובטובי אנשנו בכל הנוגע למערך מרכז המחשוב, לב המערכת של Kenshoo.

 

דילוג לתוכן