ספירנט ונוקיה משתפות פעולה כדי להאיץ את בדיקות מחזור החיים של G5

ההתקנה של 5G כשירות מבצעת אוטומציה של הבדיקות של G5 ומפשטת אותן על בסיס עקרונות DevOps
ברצלונה, ספרד, 1 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE):
Spirent Communications, ספירנט, ספקית מובילה בפתרונות הבטחת שירות במחזור החיים, ונוקיה הודיעו היום על התקנה מוצלחת של מעבדת 5G כשירות הראשונה מסוגה עבור מעבדות הבדיקות של תשתיות רשתות של נוקיה שנמצאות באואולו. מעבדת 5G כשירות (LaaS) מאפשרת אוטומציה ללא תקדים של הבדיקות של 5G כשהמטרה העיקרית היא להאיץ משמעותית את השחרור של פונקציות של רשתות וירטואליות וארכיטקטורה פיזית. 5G LaaS גם מפשטת את השימוש במשאבי מעבדה משותפים בין צוותים ומקומות ג"ג, וזה משפר דרמטית את היעילות ואת החיסכון בעלויות.
המעבדות של נוקיה באואולו מובילות את ההתקנה הראשונית ובחרו את Spirent Velocity כפלטפורמת ה-LaaS שלהן. תכונה ייחודית של 5G LaaS היא פורטל בשירות עצמי, שנגיש בו-זמנית למאות משתמשים מכל העולם. הפורטל גם תומך באלפי מכשירים ועשרות אלפי חיבורים של 5G ותשתיות ותיקות. באמצעות הפורטל, המהנדסים של נוקיה יכולים במהירות להרכיב, לפרק או להשתמש מחדש במתקני בדיקה היברידיים ל-5G מכל מקום בעולם. ההתקנה של 5G LaaS באתרים נוספים של נוקיה כבר מתבצעת.
"היעדים שלנו עבור מעבדת 5G כשירות הם אוטומציה של בדיקות מחזור החיים של 5G ושיתוף יעיל יותר של משאבי בדיקות פיזיים ווירטואליים בין צוותים", אמר ראונו ג'וקלאינן, סגן נשיא לרדיו ואנטנות מתקדמות בנוקיה. "המומחיות של ספירנט באוטומציה ופלטפורמת המעבדה כשירות שלה Spirent Velocity היו קריטיות להתקנה המוצלחת באואולו. אנחנו צופים שנשיג האצה משמעותית בבדיקות מחזור החיים של 5G יחד עם הפחתה משמעותית בעלויות של תשתית הבדיקות כשנתקין את מעבדת 5G כשירות בכל נוקיה".
האוטומציה של בדיקות 5G מצריכה אינטגרציה של תמהיל מורכב של מתגי שכבה 1 אופטיים ו-RF, מתגי שכבה 2 ווירטואליים, יחידות בקרת הספק ותוכנה לניהול בדיקות. היכולת לבחור כבלים וליצור חיבורי RF בין מכשירים שעומדים בדרישות ניחות נתיבים שהוגדרו בקפדנות חיונית. יתר על כן, הספקת בדיקות אוטומטיות במודל של 5G LaaS מצריכה פונקציונליות מתוחכמת לשמירת משאבים, הרכבת טופולוגיות וניהול שינויים בסביבת הבדיקה. כדי לתמוך ב-5G LaaS בנוקיה, ספירנט התקינה את Spirent Velocity, פלטפורמת ארגון לסביבות מעבדה היברידיות וירטואליות- פיזיות, ששומרת את המצב המלא של המעבדה ומבצעת שיתוף משאבים אוטומטי בין המשתמשים.
"התחלנו את השותפות הטכנולוגית שלנו עם נוקיה לפני קרוב לשנתיים", אמר פטריק ג'ונסון, המנהל הכללי של טכנולוגיות פלטפורמות אוטומציה והבטחת שירות בספירנט. "צוות המומחים שלנו עבד באופן צמוד עם נוקיה כדי לתכנן את מעבדת G5 כשירות ופורטל השירות העצמי החדשני שלה. מעבדת G5 מנצלת את פלטפורמת Spirent Velocity שלנו, את ממשקי תכנות היישומים RESTful ואת שרשור הכלים DevOps ומאיצה משמעותית את מחזור החיים של מוצרי נוקיה ומפחיתה את ההוצאה ההונית וההוצאה התפעולית.
למידע נוסף על השותפות של ספירנט עם נוקיה ועל פתרונות האוטומציה של בדיקות שלנו לספקי שירותים, ספקי ציוד לרשתות ועסקים, בקרו בבקשה בביתן שלנו ב-MWC 2017 (אולם 6, 6J37) או בקרו באתר שלנו בכתובת https://www.spirent.com/Solutions/Automation.

דילוג לתוכן