ספיידר פתרונות הוסמכה כשותף Elite של יצרנית התקשורת המובילה ג'וניפר

חברת ספיידר פתרונות הוסמכה כשותף Elite של יצרנית התקשורת המובילה ג'וניפר. חברת ספיידר פתרונות הוסמכה כשותף Elite של יצרנית התקשורת המובילה ג'וניפר.
שיתוף הפעולה בין החברות מניב בשנים האחרונות הצלחות רבות ומרשימות של פרויקטים מורכבים הכוללים הקמת חדרי מחשב, שדרוג קמפוסים ופריסת רשתות אלחוטיות. הסמכה זו תביא להרחבת נפח הפעילות של ספיידר פתרונות במאות אחוזים.
לדברי אלון סטמבולצ'יק, מנכ"ל ספיידר תקשורת: "קבלת הסמכת ה Elite מעידה על הבעת האמון של חברת Juniper ביכולתה של חברת ספיידר לספק פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, מובילים ומורכבים תוך מתן דגש לשרידות, ביצועי רשת וחיסכון ללקוח בעלויות תחזוקה שוטפות. להקים ולנהל פרויקטים, הכוללים אינטגרציה בין פתרונות מסוגים שונים ולתחזק את הרשת לאורך זמן."
לדברי דודי אילן, מנכ"ל Juniper Networks ישראל: "ג'וניפר מובילה בחדשנות טכנולוגית בתחומי הנטוורקינג, אבטחת מידע ודטה סנטר. זו בדיוק הסיבה שיש התאמה כל כך טובה בין חברת ג'וניפר לחברת ספיידר, שמובילה בישראל באספקת פתרונות מתקדמים לרשתות תקשורת משולבי נטוורקינג ואבטחת מידע ובזכות שותפות המתבססת על המקצוענות הטכנולוגית של מהנדסי החברות והטכנולוגיה המתקדמת שלJuniper .
ג'וניפר נטוורקס נוסדה בשנת 1996 על ידי פראדיפ סינדהו, המשמש כסמנכ"ל הטכנולוגיות של החברה. מטה החברה ממוקם בקליפורניה, כאשר החברה מעסיקה מעל 9300 עובדים ב-124 משרדים ב-45 מדינות ברחבי העולם. בשנת 2013 עמד מחזור המכירות של החברה על 4.7 מיליארד דולר.
 

דילוג לתוכן