ספידו וסמסונג עושות גלים עם שותפות בין החברות שתביא יכולות מעקב שחייה מתקדמות ל-Gear Fit2 Pro ו-Gear Sport

השותפות מביאה רמה חדשה של מעקב שחייה לצרכנים
תוך חיזוק החידושים של סמסונג בתחום האביזרים הלבישים

ברלין – 30 באוגוסט 2017 סמסונג אלקטרוניקס ו-Speedo International Ltd. ("ספידו") מסייעות לשחיינים בכל העולם לעקוב אחר פעילותם הספורטיבית על ידי פלטפורמת השחייה הטובה מסוגה מבית ספידו – Speedo On. אפליקציית מעקב השחייה Speedo On תיכלל באביזרים החדשים של סמסונג, Gear Sport ו-Gear Fit2 Pro. שני המכשירים עם בעלי תו תקן 5 ATM לעמידות במים עד עומק 50 מטרים. הודות לגישה הישירה ל-Speedo On, אביזרי Gear Sport ו-Gear Fit2 Pro הופכים למלווה האידאלי לכל שחייה.

Samsung Gear Fit2 Pro בשותפות עם ספידו

אפליקציית המעקב Speedo On עוקבת אחר המדדים העיקריים בשחייה, לרבות ספירת "בריכות", זמן השחייה לכל "בריכה" וסגנון השחייה, כדי לעקוב בקלות אחר הישגי שחייה ולכלול אותם ביעדי הכושר האישי של המשתמש. הודות לצירוף האפליקציה לשני אביזרים חדשים אלה, ניתנת לצרכנים אפשרות לבחור את הדרך הטובה ביותר להשלמת הפעילות שלהם במים; Gear Sport הוא שעון חכם מעוצב וחלק בעל מאפיינים מתקדמים, ואילו Gear Fit2 Pro הוא צמיד כושר ארגונומי חדש לחלוטין עם ניטור רציף של קצב הלב ואיכון GPS. הנתונים מ-Speedo On גם תואמים ל-Samsung Health, פלטפורמת מעקב הכושר המקיפה של סמסונג, כדי לספק למשתמש תמונה רחבה יותר על נתונים בריאותיים ורווחה אישית.

Gear Fit2 Pro החדש מבית סמסונג מגיע עם התקנה מראש של אפליקציית מעקב השחייה Speedo On, המבוססת על אלגוריתם שפותח על ידי המומחים של ספידו, לדיוק אופטימלי ולהעברת נתונים חלקה לפלטפורמת Speedo On באינטרנט. פלטפורמת מעקב השחייה האינטראקטיבית, שפותחה לשחייני כושר שחשוב להם לדעת את נתוני השחייה, פועלת כשותף מקיף לאימונים. היא מספקת ניתוח של אימוני שחייה ועוקבת אחר התקדמותכם כנגד יעדי כושר אישיים, וזאת לצד תכניות אימונים נוספות, טיפים ועצות, המותאמים לכם אישית – שפותחו על ידי כמה מהמאמנים והספורטאים הטובים בעולם. Speedo On גם מספק ממד חברתי לשחייה, ומאפשר לכם לעקוב אחר שחיינים אחרים, להשתתף באתגרים ולשתף אחרים בהישגים שלכם. בשני מכשירי סמסונג, Gear Sport ו-Gear Fit2 Pro, אפליקציית Speedo On מאפשרת לשחיינים לבצע מבחנים לפי זמן ולקבל דירוג SWOLF (מדד יעילות שחייה).

קיסאון קים, סמנכ"ל צוות אסטרטגיה למוצרים לבישים בחטיבת התקשורת במובייל, סמסונג אלקטרוניקס: "לקוחות ה-Gear שלנו חיפשו מוצרים עמידים יותר למים, וכעת בזכות השותפות עם ספידו והפיתוח של Gear Sport ו-Gear Fit2 Pro, אנו מספקים את החוויה הטובה ביותר העונה על דרישותיהם. היות שאנו חותרים לספק את הצרכים המשתנים של הצרכנים ואת רצונם לעקוב אחר מגוון פעילויות ומדדים בריאותיים – אנו נרגשים להביא יכולות ייחודיות אלה לצרכנים שאוהבים להיות במים".

רוב היקינג, מנהל המותג בספידו אינטרנשיונל: "ספידו מחויבת לעורר השראה בעוד אנשים להיכנס לבריכה כדי להשיג את יעדי הכושר שלהם. שיתוף הפעולה שלנו עם סמסונג הוא הראשון מסוגו ומחבר את המיטב בחדשנות הטכנולוגית של סמסונג למומחיות של ספידו בשחייה, כדי להעניק לשחיינים המתמקדים בשיפור הכושר רמת מעקב חדשה לגמרי. אנו מצפים בשמחה לראות מה נוכל להשיג יחד בבריכה".

 

דילוג לתוכן