סמסונג נערכת לקיץ 2016 ומציגה מגוון פתרונות קירור

אחד הדברים החשובים והמשמעותיים ביותר בכל בית או עסק הוא בחירת המזגן. חשוב שיהיה חסכוני בחשמל, שקט, יעיל ועם זאת חזק ובמחיר משתלם. לקראת קיץ 2016 מציגה סמסונג את סדרת מערכות מיזוג האוויר החדשות שלה שכל אחד מהם עומד בחזית הטכנולוגיה בתחום הקירור. לא רק זאת, אלא סמסונג מציגה גם מגוון פתרונות ועיצובים שובי עין בתחום המזגנים המפוצלים ביתיים, מערכות מסוג VRF ומערכות מיזוג מסוג צ'ילר. המערכות מתממשקות עם מערכות הבית החכם של סמסונג וניתן לתפעל אותם באמצעות הסמארטפון.

מר קו(Mr. Kwanghak Koh) , מנכ"ל סמסונג ישראל: "עם הצגת הטכנולוגיות החדשות בשוק פתרונות המיזוג, אנו בטוחים שיצרנו מענה לצורכי הלקוחות הישראלים ולצורכי השוק הישראלי. בסמסונג, אנו מחוייבים לפיתוחים מתמשכים של הטכנולוגיות שלנו, על מנת להציע את המוצרים הטובים ביותר ואת חוויית המשתמש הנעימה ביותר עבור קהל לקוחותינו."
לקראת 2016 מציגה סמסונג 5 מוצרי מיזוג אוויר חדשים:
ECOLINE- מזגנים מפוצלים ביתיים בתפוקות של 1-3 כ"ס. מזגנים אלו מצטרפים למזגני ECOGREEN אינוורטר המתקדמים בעלי עיצוב המשולש החדשני המאפשר יעילות אנרגטית גבוה במיוחד, הגנה משולשת ושליטה במזגן באמצעות הסמרטפון.
DVM-S 30HP – יחידת מיזוג אוויר חיצונית מסוג VRF בתפוקת קירור של 30 כ"ס. מונע בטכנולוגית אינוורטר. היחידה החיצונית מסוג VRF היא הגדולה בעולם ומתווספת למשפחת מערכות הVRF- המתקדמות של סמסונג הנמצאות בחזית הטכנולוגיה, מערכות הVRF מסידרת ה DVM S נחשבות ליעילות במיוחד, ונמכרות בישראל מזה זמן. מזגנים אלו מתאימים לקירור דירות, משרדים ואפילו בניינים שלמים. בבדיקות יעילות אנרגטית שהתבצעו במכון AHRI האמריקאי נמצא שמערכות ה – VRF הן בין היעילות בעולם.
DVM CHILLER – ליין חדש של מערכות מסוג צ'ילר (CHILLER) מודולריים ומונעים בטכנולוגית אינוורטר המאפשרת חיסכון ויעילות אנרגטית והרכבת מערכות מודולריות משולבות עד 320 טון קירור. התפיסה המודולרית מאפשרת הגדלת מערכות מיזוג האוויר יחד עם הגידול במבנה הממוזג ובדרישות המיזוג זאת תוך הקטנת השטח הנדרש להתקנת מערכות מיזוג אוויר.
DVM-ECO 14HP – יחידה חיצונית מסוג מיני VRF בתפוקת קירור של 14 כ"ס. גם מערכת זו מתממשת עם הסמארטפון ובמארג הבית החכם. מזגן זה מונע בטכנולוגית אינוורטר ומאפשר מיזוג לדירות ובתים פרטיים בשטח של עד 240 מ"ר כל זאת ב-30% פחות מהמשקל ו-56% פחות שטח בהשוואה למערכות מיזוג אוויר מסוג VRF רגילות. בסמסונג מזהים עניין הולך וגובר במזגנים מסוג זה בזכות האפשרות לקרר כל חדר בפני עצמו. יחידה חיצונית אחת ויחידה עצמאית פנימית לכל חדר.
יחידה פנימית למערכות VRF מסוג קסטת בעיצוב עגול חדשני, הראשון בעולם המאפשר מיזוג יעיל ונוח יותר. עיצוב המזגן העגול מושך את העיניים ובנוסף פיזור האוויר הוא 360 מעלות הוא שווה בכל כיוון וללא אזורים קרים וחמים. בנוסף, כוון אוויר ללא מנגנון מכני המסייע להפחתת כמות החלקים הנעים, הקטנת רמת הרעש והגדלת האמינות לאורך שנים. ניקוי הפילטרים והניקוי הכללי של היחידה הוא פשוט וקל.

דילוג לתוכן