סמסונג מרחיבה את פורטפוליו הטאבלטים עם Galaxy Tab S3 ו-Galaxy Book המציעים שיפורים בבידור הנייד ובפרודוקטיביות

הטאבלטים החדשים ממחישים את הרצון של סמסונג לספק את הטכנולוגיה החדשנית מסוגה עם סדרת ה- Galaxy
ברצלונה, ספרד – 26 בפברואר, 2017 – סמסונג אלקטרוניקס הכריזה היום על Galaxy Tab S3 ועל Galaxy Book, שני טאבלטים מעוצבים המכילים טכנולוגיית מחשוב מתקדמת ומציעים חוויה ניידת משובחת. ה-Galaxy Tab S3 מספק לשוחרי התוכן הדיגיטלי חווית צפייה ומשחק מעולה, במקביל לשימוש רב-תכליתי ככלי המשפר את הפרודוקטיביות, בעוד שה-Galaxy Book מספק לאנשי המקצוע עוצמת מחשוב משופרת לעבודה ולשעות הפנאי.

ה-Galaxy Tab S3 מגיע עם צגSuper AMOLED בגודל "9.7 וה-Galaxy Book עם גרסת TFT-LCD בגודל של "10.6 או גרסתSuper AMOLED בגודל מסך "12.

הטאבלטים החדשים שנחשפו ב-MWC מספקים את הטכנולוגיה המעולה של Galaxy, לרבות:
• תכני וידיאו HDR (High Dynamic Range): ה-Galaxy Tab S3 וה-Galaxy Book בגרסת ה-"12 תומכים בטכנולוגית ה-HDR (צבע 10bit) ומציגים צבע אמיתי ותוכן דיגיטלי מלאי חיים

• Samsung Flow: מאפיין המאפשר עבודה חלקה תוך כדי תנועה לרבות כניסה בטוחה ומאובטחת עם אימות זהות ביומטרי וחיבור אלחוטי של התקנים תואמים להעברת מסמכים מהתקן נייד לטאבלט. סנכרון הודעות והתרעות מבטיח שהמשתמש לא יחמיץ לעולם הודעות טקסט חשובות, בין אם בשימוש בסמארטפון או בטאבלט

• S Pen* משופר: לחוויית כתיבה טבעית, ה-S Pen המשופר מגיע עם חוד (tip) קטן יותר של 0.7 מ"מ ורגישות מוגברת ללחץ. יש לו גם מאפיינים נוחים כמוScreen Off Memo המאפשר לשרבט פתקים במהירות, הוספת הערות לקובצי PDF ורישום ברמה מקצועית עם כלי ציור מתקדמים.

שני הטאבלטים ממשיכים את מורשת החדשנות הטכנולוגית של מוצרי Galaxy לרבות מצלמה אחורית של 13 מגה-פיקסל עם פוקוס אוטומטי ומצלמה קדמית של 5 מגה-פיקסל לתמונות איכותיות. הטאבלטים מציעים גם נפח אחסון מתרחב** ויעילות אנרגטית גבוהה יותר לרבות טעינה מהירה, תמיכה בעד 12 שעות של צפייה בווידיאו ב-Galaxy Tab S3 ועד 10.5 שעות של צפייה בווידאו ב-Samsung Book (גרסת ה-"12). שני ההתקנים תומכים גם במקלדות Pogo ללא צורך בטעינה או צימוד (pairing) נפרדים.

"סמסונג מחויבת להרחבת גבולות חוויית השימוש בהתקנים ניידים ומחשוב עם המוצרים הטובים מסוגים הממלאים את הצרכים והדרישות המגוונים של משתמשים ניידים," אמר די.ג'יי. קו, נשיא חטיבת התקשורת הניידת בסמסונג אלקטרוניקס. "קו הטאבלטים החדש שלנו מושתת על טכנולוגיה מעולה המספקת לצרכנים את החוויה הפרודוקטיבית והרב-תכליתית, בין אם מדובר במשתמשים בבית, בעבודה או בתנועה".

ה-Samsung Galaxy Tab S3: מותאם לבידור אך מאפשר שימוש רב-תכליתי
ה-Samsung Galaxy Tab S3 מעלה את צריכת הבידור הנייד לרמה חדשה עם חוויה קולנועית וניגון סרטוני K4 בצד מסך Super AMOLED מהמם. בנוסף, ה-Galaxy Tab S3 הוא הטאבלט הראשון של סמסונג שמגיע עם רמקולי quad-stereo של חברת AKG מבית חברת האקוסטיקה HARMAN לחוויית צפייה והאזנה מעולה. עם שותפי תוכן כגון אמזון, אפשר ליהנות מגישה מידית לסרטים מקוריים באיכות HDR.

ה-Galaxy Tab S3 נבנה עם אופטימיזציה למשחקים והוא כולל את ה- Vulkan API המספק גרפיקה מצוינת ואת Game Launcher המאפשר ממשק משתמש משופר וחוויית משחק מותאמת אישית וכן מצב Do Not Disturb למשחק ללא הפרעות.

ה-Galaxy Tab S3 מצויד ב-S Pen משופר המאפשר למשתמשים להיות יותר פרודוקטיביים, יצירתיים ומרובי משימות. טעינה מהירה יותר וחיי סוללה ארוכים יותר מבטיחים שהמשתמשים יהיו מחוברים בכל עת.

Samsung Galaxy Book: עוצמה רבה יותר במבנה של 2 ב-1

ה-Samsung Galaxy Book מגיע בשני דגמים- "10.6 ו-"12 ונועד לאנשי מקצוע שנדרשים לשמור על פרודוקטיביות גבוהה תוך כדי תנועה ולפיכך מחפשים התקן מחשוב עוצמתי שאינו מחובר לשולחן העבודה. ה-Samsung Galaxy Book הוא קל וקומפקטי והופך בקלות מטאבלט למחשב מחברת (notebook).

עם ביצועים ברמה ארגונית, גרסת ה-"12 של ה-Samsung Galaxy Book מציעה מעבד Intel® Core™ i5 מדור שביעי, ליבה כפולה 3.1 GHz ואילו גרסת ה-"10.6 באה עם מעבדי Intel® Core™ m3 וליבה כפולה 2.6GHz.

עם מערכת הפעלה Windows 10, ה-Galaxy Book מספק את חווית הדסקטופ המלאה של Microsoft Office המאפשרת פרודוקטיביות גבוהה. המקלדת גדולה ומספקת משוב מוחשי יותר והמקשים מתמזגים במשטח להקלדה נוחה כמו על מחשב מסורתי.

 

דילוג לתוכן