סמסונג מחוללת מהפכה בחוויית הצפייה עם טלוויזייתSUHD TV החדשנית

טלוויזיית SUHD מכתיבה עידן חדש בתחום קטגוריית הטלוויזיות עם טכנולוגיית תצוגה בלעדית לסמסונג, מנוע רה-מאסטרינג SUHD ופונקציות של טלוויזיה חכמה המופעלות באמצעות  Tizen

לאס וגאס, נבאדה – בינואר 2015 – סמסונג אלקטרוניקס בע"מ, המובילה בתחום הבידור הביתי במשך 9 שנים ברציפות, חשפה היום סדרה מקיפה של טלוויזיותSUHD – מציבה סטנדרט חדש בתכני פרמיום UHD וממנפת את חוויית הצפייה לרמות חדשות.

טלוויזיית SUHD החדשנית חוגגת ציון דרך משמעותי בעידן ה-UHD. היא אינה נתונה למגבלות הצגים הקודמים ומספקת איכות תמונה מעולה עם ניגודיות יוצאת דופן, בהירות מרהיבה וצבעים חיים עוצרי נשימה.

 

בנוסף, לטלוויזיות SUHD של סמסונג יש כמה מאפיינים חדשים ומרגשים – מנוע רה-מאסטרינג המספק חוויית צפייה ללא מתחרים; עיצוב קעור מסוגנן המעניק לצופים חוויית צפייה עוטפת יותר ופונקציות טלוויזיה חכמה המונעות כעת על-ידיTizen  המעניקה למשתמשים גישה קלה לתוכן המועדף עליהם.

"מורשת ורוח החדשנות שלנו ממשיכות להרחיב את גבולות חווית הבידור הביתי עם אפשרויות חדשות," אמר HS Kim, נשיק עסקי הצגים החזותיים בסמסונג אלקטרוניקס. "מבלי להתחשב במקור התוכן, סמסונג מספקת התמונה הטובה בתעשייה ותמשיך לעשות זאת עם טלוויזיות SUHD שלנו. הצרכנים יכולים להיות בטוחים שאנחנו מחויבים מתמיד לספק חוויה מעולה של בידור ביתי בשנים הבאות."

איכות תמונה ללא מתחרים

טכנולוגיית הננו-קריסטל הידידותית לסביבה והקניינית של סמסונג, ומנוע הרה-מאסטרינג של איכות התמונה מציידים את טלוויזיות SUHD של סמסונג בהתקדמות פורצת דרך בניגודיות, בהירות, שחזור הצבע והפרטים לכלל חוויה של איכות תמונה מעולה.

 

 

המוליך למחצה של טלוויזיית ה-SUHD, המבוסס על ננו-גביש, מעביר צבעי אור שונים בהתאם לגודלם על מנת להפיק את הצבע הטהור ביותר ואת יעילות האור הגבוהה ביותר שיש כיום. טכנולוגיה זו מספקת טווח רחב של צבעים מדויקים יותר המעניקים לצופים ביטוי צבע גדול פי 64 ממכשירי טלוויזיה קונבנציונליים. מנוע הרה-מאסטרינג של טלוויזיות SUHD של סמסונג מנתח אוטומטית את בוהק התמונות על מנת להפחית צריכת חשמל נוספת ובמקביל מפיק רמות ניגוד אולטימטיביות. התוצאה היא שחור כהה יותר ובהירות מוגברת פי 2.5 בהשוואה לטלוויזיות רגילות. בנוסף, מספר כפול של נקודות התאמת צבע מאפשר להציג את הצבע המדויק ביותר.

שיתוף פעולה עם אולפני 20th Century Fox הנודעים בהוליווד איפשר לסמסונג להציע תוכן איכותי התואם את הסטנדרטים הגבוהים של טלוויזיית SUHD, ומשלים את חוויית הצפייה חסרת התקדים לצופים.

לאחרונה החלה סמסונג לשתף פעולה עם Fox Innovation Lab בהתאמת מספר רב של סצנות מהסרט "אקסודוס" של רידלי סקוט, שזכה לשבחי המבקרים, ל-SUHD TV. התוצאה הייתה מרהיבה עם תמונות בצבעים חיים ומציאותיים מתמיד. בנוסף, טלוויזיות SUHD של סמסונג עושות שימוש בטכנולוגיה ידידותית לסביבה על-מנת לספק את היעילות האנרגטית והאמינות הטובות מסוגן.

 

 

עיצוב קעור מתוחכם ומשופר

ב-2013, כאשר סמסונג השיקה את העיצוב הקעור, היא שיפרה את חוויית הבידור לצרכנים. ההתקנים של סמסונג שואבים השראה מאמנות ואדריכלות מודרניות ומעוצבים עם מספר רב של דגשים מודרניים ומינימליסטיים.

דגם Samsung SUHD TV JS9500 מעוצב עם פרופיל Chamfer המעוגל המעניק לצג הטלוויזיה יותר עומק ועם מסגרת אלגנטית שגורמת לטלוויזיה המותקנת על הקיר להיראות כמו יצירת אמנות.
דגם SUHD TV JS900 עוצב בגימור רך ובעל מרקם Shirring מפוספס בגב המכשיר על מנת להבטיח שהטלוויזיה תשמור על עיצוב מסוגנן מכל זווית.

טלוויזיה חכמה חדשה המגדירה מחדש את חוויית הבידור העתידית

 

החל מ-2015, כל הטלוויזיות החכמות של סמסונג, לרבות ה-SUHD החדשה, יתבססו על Tizen, פלטפורמת קוד פתוח התומכת בתקן הרשת לפיתוח אפליקציות לטלוויזיה. הודות ל-Tizen, פלטפורמת הטלוויזיה החכמה החדשה של סמסונג לא רק מציעה שפע של מאפיינים חדשים אלא גם מאפשרת לצרכנים ליהנות מגישה אינטואיטיבית, חוויית בידור משולבת יותר ואפשרויות תוכן רבות מתמיד.

 

ממשק המשתמש החדש של ה-Smart Hub של סמסונג תגובתי ומהנה מתמיד. הוא מעניק למשתמשים גישה קלה יותר לתוכן שהם רוצים והתפעול שלו פשוט מתמיד הודות למסך אחד בלבד המציג את התכנים שנצפו לאחרונה והמלצות תוכן מותאמות אישית המרחיבות עוד יותר את מגוון אפשרויות הבידור.
מאפיין Quick Connect בטלוויזיות החכמות של סמסונג מזהה אוטומטית סמרטפונים של סמסונג אחרי הצימוד (pairing) בטכנולוגיית Bluetooth Low Energy (BLE). כך יכולים הצרכנים לשתף בלחיצת כפתור סרטי וידיאו מסמארטפון סמסונג שברשותם עם טלוויזיית סמסונג בלחיצת כפתור. בנוסף, הם יכולים לצפות בשידורי טלוויזיה על ההתקן הנייד ללא צורך באפליקציות או הגדרות מסובכות מראש.
הצרכנים יוכלו להזרים סרטי UHD ותוכניות טלוויזיה מספקים כגון אמזון, קומקסט, DIRECTV, ו-M-Go. בנוסף, סמסונג מאפשרת שירות חדש של הורדות סרטי UHD העושה שימוש ב-UHD Video Pack הקיימת בשיתוף עם M-Go. שירות TVOD איכותי ומיזם משותף בין טכניקולור ל-DreamWorks Animation. שירות הורדות זה מבוסס על תקן של SCSA (האגודה לאחסון תוכן מאובטח). ב-2015, שירות זה יציע את התוכן באיכות הגבוהה ביותר הן לטלוויזיות SUHD והן לטלוויזיות UHD של סמסונג.
ה-Samsung Sports Live מאפשר למשתמשים לצפות במשחקים בשידור חי תוך בדיקת נתונים סטטיסטיים על הנבחרת והשחקנים באותו מסך. סמסונג גם משתפת פעולה עם חברות משחקים גלובליות המציעות קטלוג משחקים רחב ומגוון.
Milk Video של סמסונג עצמה הוא אוסף של סרטוני הווידאו הפופולריים והמעניינים ביותר שאצרה החברה מאתרי אינטרנט על-מנת להעניק למשתמשים גישה לתוכן איכותי מרשימה גדלה והולכת של קרוב ל-50 שותפי תוכן.
בעלי טלוויזיות חכמות של סמסונג יוכלו לקום משנתם בקלות רבה יותר הודות ל-Briefing on TV, הטלוויזיות החכמות של סמסונג פועלות עכשיו גם כשעון מעורר ומסתנכרנות עם התקנים ניידים של סמסונג כדי להציג על מסך הטלוויזיה הגדול פריטים חשובים כגון שעון, תחזית מזג אוויר וסדר יום.
הפלטפורמה של סמסונג המונעת על-ידי Tizen מאפשרת לטלוויזיות החכמות של סמסונג להפוך לחלק ממערכת אקולוגית הרבה יותר גדולה של תכנים, הודות לשיתוף פעולה קל עם שותפים והענקת גמישות אולטימטיבית וגישה חסרת תקים.
התאימות של Tizen להתקנים אחרים מבססת את הטלוויזיות החכמות של סמסונג כמרכז הבקרה של הבית החכם. הטלוויזיה החכמה החדשה של סמסונג, עם Tizen, מציבה את הסטנדרט לטלוויזיות החכמות של העתיד ומגדירה מחדש את חוויית הבידור.
סמסונג תציע שלושה מכשירי טלוויזיה חדשים בסדרת SUHD – JS9500, JS9000 ו-JS8500 – בתשעה גדלי מסך מ-"48 עד "88 כדי שהצרכנים יוכלו לרכוש לא רק את התמונה הטובה ביותר שניתן להפיק אלא גם את הטלוויזיה המתאימה ביותר לצורכיהם.

לצפייה בדגמים אלה ובמוצרי בידור ביתי חדשים וחדשניים נוספים של סמסונג, בקרו בביתן סמסונג בתערוכת CES 2015, האולם המרכזי, ביתן מס' 11906.

דילוג לתוכן