סמסונג ישראל חושפת את סדרת הניידים בעלת המאפיינים החדשניים

ה-Galaxy J7 Prime וה-Galaxy J5 Prime

לראשונה – המכשירים יוצעו לרכישה באינטרנט בלבד במהדורה מוגבלת לחודש ימים
סמסונג ישראל הכריזה היום על הרחבת קו מוצרי הGalaxy- עם השקת ה-Galaxy J7 Prime וה-Galaxy J5 Prime, מכשירים MID מתקדמים עם ביצועים רבי עוצמה, בדגש על מהירות ואבטחת מידע משופרת.
לראשונה בארץ, המכשירים יוצעו לרכישה באינטרנט בלבד (http://www.samsung.com/il/microsite/galaxy-j-prime/index.html ), במהדורה מוגבלת, לחודש ימים.
סדרת ה- Galaxy J זכתה לתגובות נלהבות ביותר מצד הצרכנים. כעת ממשיכה סמסונג את המסורת עם מכשירי Galaxy J7 Prime ו-Galaxy J5 Prime המציעים תמהיל מושלם של סגנון חסר תקדים ומאפיינים ייחודיים.
אורן מרון, מנהל חטיבת המובייל בסמסונג ישראל, אמר: "לראשונה אנו מתחילים לשווק מכשירים באמצעות האינטרנט, כך שהלקוחות יוכלו לרכוש מכשיר מתקדם, עם האחריות הרשמית של היצרן, ללא צורך לגשת לחנויות. אנו מאמינים בסדרת ה- J ורואים כי יש קהל יעד הולך וגדל למכשירים איכותיים, אמינים וביחס עלות-תועלת מנצח".
ביצועים רבי עוצמה ונוחות משופרת
על מנת לאפשר לצרכנים לעשות יותר עם הסמארטפונים, ה- Galaxy J7 Prime מצויד במעבד שמונה ליבות רב עוצמה עם RAM של GB3 בעוד שה-Galaxy J5 Prime מצויד במעבד ארבע ליבות עם RAM של GB2. הודות לכך יכולים המכשירים לטפל במשימות יומיומיות בקלות ותוך מתן חוויה מהירה וחלקה יותר של ריבוי משימות. זכרון ה- Galaxy J7 Prime ו- Galaxy J5 ניתן להרחבה עד 256GB בעזרת כרטיס זכרון חיצוני. בנוסף, שני הדגמים מצוידים בחיישן טביעת אצבע המבטיח גישה מהירה ומאובטחת בכל עת.

תמונות מעולות
ה-Galaxy J7 Prime מצויד במצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל ובמצלמה קדמית של 8 מגה פיקסל, שתיהן עם צמצם של f1.9, ואילו ה-Galaxy J5 Prime מצויד במצלמה אחורית של 13 מגה פיקסל (עם צמצם f1.9) ובמצלמה קדמית של 5 מגה פיקסל המאפשרות למשתמשים לצלם תמונות חדות וברורות גם בתנאי תאורה נמוכים מאוד.
כעת קל מתמיד לצלם תמונות סלפי מאחר והמצלמה הקדמית מצוידת במאפיינים כגון Palm Gesture selfie, צילום סלפי בזווית רחבה ושימוש בפילטרים מובנים ומאפשרים למשתמשים לצלם תמונות נהדרות של עצמם, לבד או בקבוצה.
רכישה בערוצי האונליין
ה- Galaxy J7 Prime ו-Galaxy J5 Prime זמינים החל מהיום לרכישה באינטרנט, למשך חודש ימים בלבד. שני הדגמים זמינים בשני צבעים: זהב ושחור.
המכשיר יוצע בישראל בחבילה אטרקטיבית המכילה כרטיס זכרון 64GB, מטען לרכב וסטנד מגנטי לרכב.

 

דילוג לתוכן