סמסונג חוברת ל- Live Nation ותעביר הופעה של Coldplay בשידור חי ב- Samsung Gear VR

ב -18 באוגוסט מעריצים בלמעלה מ-50 מדינות ברחבי העולם יוכלו לצפות בשידור VR חי בהופעת הלהקה במסגרת סיבוב ההופעות העולמי

 
"A Head Full of Dreams Tour" שתתקיים בשיקאגו, באמצעות Samsung Gear VR

סמסונג אלקטרוניקס חוברת ל- Live Nation ותשדר לראשונה אי-פעם ב- VR הופעה מלאה של להקת Coldplay שתתקיים בשיקאגו באצטדיון Soldier, במסגרת סיבוב ההופעות העולמי "A Head Full of Dreams Tour". מעריצי הלהקה בכל רחבי העולם יזכו ב"כרטיסי שורה ראשונה" להופעה ויחוו את הביצועים המחשמלים של הלהקה מנקודת מבט וירטואלית חדשה לחלוטין. השידור החי יהיה זמין במכשירי Samsung Gear VR המופעלים על ידי Oculus באמצעות שירות ה- VR של סמסונג ב- 18 באוגוסט, החל בשעה 04:30 לפנות בוקר שעון ישראל (20:30 ב17 לאוגוסט שעון שיקאגו).

החל מהפירוטכניקה המרהיבה, ועד לאורות הלייזר ותפאורת הבמה, משתמשי Gear VR ביותר מ -50 מדינות יוכלו לחוות את הקסם של ביצועי קולדפליי ללא עלות נוספת. בכדי להתחבר לשידור, לקוחות סמסונג יזדקקו למשקפי Gear VR ולסמארטפון Samsung תואם, ולנווט לשירות ה VR של סמסונג. הקונצרט יהיה זמין בשידור חוזר גם באפליקציית סמסונג VR, לזמן מוגבל.

Michael Schmier, סגן נשיא לתוכן ושירותים, סמסונג אלקטרוניקס אמריקה: "באמצעות חומרת ה-VR המובילה שלנו ופלטפורמת האקוסיסטם, אנו שמחים להציע לבעלי Samsung Gear VR גישה לחווית בידור וירטואלית כוללת ומקיפה בשידור חי. באמצעות שיתוף הפעולה עם Live Nation ו- Coldplay, מעריצים בכל רחבי העולם אשר בבעלותם Gear VR יוכלו להתחבר להופעה חיה ולחוות את האנרגיות של המופע כפי שלא חוו מעולם".

Kevin Chernettסיבוב ההופעות "Live Head Nation" הוא הנמכר ביותר מבין סיבובי ההופעות של הלהקה, עפ"י נתוני מכירות הכרטיסים שהועברו ל- Billboard Box score. בסיבוב, שהושק במארס 2016, כבר צפו למעלה מ-5 מיליון אנשים ברחבי העולם. מדובר באלבום השביעי של הלהקה.
לינק לסרטון:
https://wetransfer.com/downloads/b57ff90879bc525d1daf9c3d7108a69520170813041426/0daa9c

 

 

דילוג לתוכן