סמסונג אלקטרוניקס משיקה את טלוויזיות QLED 2018 בישראל

סמסונג אלקטרוניקס ישראל וחברת סמליין בע"מ, הציגו היום (שני, 25.6.18) את הקו חדש של טלוויזיות ה- QLED לשנת 2018 .

 

סדרת ה-QLED וסדרת Premium UHD בגדלי Ultra-Size, מציגות איכות תמונה מהמתקדמות בעולם והיבטים עיצוביים פורצי דרך, ההופכים את הטלוויזיה לאלמנט עיצובי בחלל הסלון, עם יכולות חכמות ואינטואיטיביות המשלבות את בשורת ה-IOT לראשונה במוצרים נוספים ברחבי הבית על-ידי אפליקציית   Smart things  החדשה  המובנת בטלוויזיות סמסונג 2018 .

 

לדברי קובי בש, מנהל חטיבת האלקטרוניקה הצרכנית, בסמסונג ישראל: "הצופה הישראלי הוא מהמתוחכמים בעולם. הישראלים בקיאים בטכנולוגיות המתקדמות, מעריכים צפייה איכותית ומשקיעים משאבים רבים ביצירת חווית צפייה ביתית המותאמת להעדפותיהם. קו הטלוויזיות שלנו לשנת 2018 הוא החדשני והמתוחכם ביותר שהשקנו עד כה ומותאם בדיוק עבורם. הוא תוכנן עבור הצרכנים המעוניינים לחוות את איכות הצפייה המתקדמת ביותר, ולקהלים המעריכים אסתטיקה בחלל שבו הם מתגוררים. לראשונה בישראל סמסונג תשלב פונקציות מעולם ה-IOT במגוון מוצרים שיאפשרו לחובבי הטכנולוגיה לחוות את העתיד הטכנולוגי המתהווה שסמסונג ממשיכה להוביל. אנו נרגשים מהחוויה המצפה לצרכנים עם קו הטלוויזיות החדש, המעניק להם את חווית הצפיה האולטימטיבית בביתם הפרטי".

 

סדרת הטלוויזיות של סמסונג לשנת 2018 כוללת חידושים רבים והושם בהם דגש נרחב הנוגע לחשיבה מחודשת על השתלבות הטלוויזיה בחלל המגורים, האופן שבו צרכנים נהנים מתוכן והאינטראקציה שלהם עם מוצרים שונים ומגוונים בביתם.

 

דילוג לתוכן