סמסונג אלקטרוניקס מגדירה מחדש את חוויית הצפייה עם הטלוויזיה החכמה המונעת באמצעות Tizen

מערכת ההפעלה Tizen מספקת גישה אינטואיטיבית לתוכן,

חוויית בידור משולבת ויותר אפשרויות מאי פעם

לאס וגאס, נבאדה – סמסונג אלקטרוניקס הודיעה שכל הטלוויזיות החכמות שלה בשנת 2015 יגיעו מצוידות בפלטפורמה חדשה הבנויה סביב מערכת ההפעלה Tizen. Tizen, פלטפורמת קוד פתוח מתוקנן, מייצרת גמישות עם יותר תכנים ויותר מכשירים, מאפשרת למפתחים ליצור תכנים מותאמים בקלות, תוך חיבור המשתמשים אל עולם של אפשרויות בידור בלתי מוגבלות.

"בניית הפלטפורמה החכמה שלנו על מערכת ההפעלה Tizen היא צעד פורץ דרך לקראת מערכת כמה ומשולבת יותר," אמר Won Jin Lee, סגן נשיא בכיר של עסקי הצגים החזותיים בסמסונג אלקטרוניקס. "בנוסף להעשרת חוויית הבידור של הלקוחות שלנו כבר היום, Tizen מציעה פוטנציאל עצום לעתיד הבידור הביתי."

גישה אינטואיטיבית פשוטה וקלה

ה-Smart Hub ("המרכז החכם") בעיצובו החדש מוצג על מסך אחד ומאפשר ניווט קל וגישה מהירה לתוכן, כאשר המסך הראשון מציג את התוכן שנצפה לאחרונה ומציע המלצות מותאמות אישית לאפשרויות בידור נוספות. ה-Smart Hub גם בנוי עם כפתור בקרה בעל ארבעה כיוונים שהינו מהנה לשימוש וגם מגיב היטב לפקודות המשתמש.

עדכון חשוב נוסף במערכת היא קלות הסנכרון בין הטלוויזיה להתקנים אחרים. באמצעות Wi-Fi Direct, ניתן לשתף בקלות ובאופן חלק תכנים מהתקנים ניידים לטלוויזיה ולהיפך באמצעות קליק אחד בלבד. תוכנת הטלוויזיה החכמה של סמסונג משתמשת בקישוריות אינטרנט חסכונית בחשמל (Bluetooth Low Energy – BLE) כדי לבצע חיפוש אוטומטי של התקני סמסונג ניידים הנמצאים בקרבת מקום ומתחברת אליהם. ההתלכדות הפשוטה הזו מציעה פוטנציאל מסעיר – המשתמשים יכולים ליהנות מחוויית צפייה במסך גדול ומגישה לבידור על גבי מספר רב של התקנים תואמים. הם גם יכולים לצפות בשידורים חיים או בשידורי טלוויזיה בהתקן הנייד, בכל מקום המחובר לרשת הביתית, גם כאשר מכשיר הטלוויזיה כבוי.

חוויית בידור משולבת וחלקה

האופן שבו בני אדם יצרכו בידור ב-2015 התפתח והשתנה וכולל כיום מספר רב של התקנים ותוכן אינסופי ממגוון מקורות. מתוך הכרה בשינוי זה, הפלטפורמה החדשה של סמסונג תוכננה לספק חוויית בידור משולבת יעילה ורבת עוצמה. שותפויות התוכן העיקריות של סמסונג הן:

Samsung Sports Live  מאפשר למשתמשים לצפות במשחקים בשידור חי ובה בעת לבדוק נתונים סטטיסטיים על הנבחרת והשחקנים באותו מסך. סמסונג גם משתפת פעולה עם חברות המשחקים הגדולות ומציע קטלוג משחקים רחב ומגוון.
שירותPlayStation Now הזמין למשתמשים בצפון אמריקה מספק משחקים המוזרמים מהענן ומציע משחקי PlayStation בטלוויזיה החכמה של סמסונג ללא צורך בקונסולת פלייסטיישן. כעת, כשפלייסטיישן כלולה בטלוויזיות החכמות של סמסונג, המשתמשים יכולים לשחק במאות משחקי PlayStation®3 פשוט על-ידי צימוד (pairing) של מכשיר הטלוויזיה לבקרי DUALSHOCK 4 שברשותם.
משחק הריקודים הפופולרי, Just Dance Now, שסמסונג מציעה בשיתוף עם Ubisoft, זמין בטלוויזיות סמסונג ברחבי העולם. המשתמשים יכולים לשחק ולרקוד מול מכשיר הטלוויזיה תוך שימוש ב-Samsung Smart Remove ובהתקני סמסונג ניידים. המשחק תומך במספר רב של שחקנים, כך שאפשר לצרף למסיבה עוד בני משפחה וחברים.
Bingo HOME: Race to Earth הוא כותר משחקים לסרט האנימציה החדש Home  של DreamWorks Animation המציע משחק פרוגרסיבי הכולל משחקים שיתופיים על מכשיר הטלוויזיה ובהתקנים חכמים שכבר נמצאים בבית. הטכנולוגיה היא מערכת אקולוגית חדשה וחדשנית שסמסונג ויאהו פיתחו כדי לאפשר אינטראקציה בין מספר רב של מסכים בחדר המגורים הביתי.
Milk Video של סמסונג עצמה הוא אוסף של קליפי הווידיאו הפופולריים והמעניינים ביותר שאצרה החברה מאתרי אינטרנט על מנת להעניק למשתמשים גישה לתוכן איכותי מרשימה גדלה והולכת של קרוב ל-50 שותפי תוכן. תכונת On TV של סמסונג מסייעת למשתמשים לגלות בקלות תכנים חדשים באמצעות המלצות אינטואיטיביות.
יותר אפשרויות מאי-פעם

פלטפורמת סמסונג הרצה על מערכת ההפעלה Tizen הופכת את הטלוויזיה החכמה של סמסונג לחלק ממערכת תוכן אקולוגית הרבה יותר גדולה ומאפשרת שיתוף פעולה עם מגוון שותפים על מנת לספק גמישות וגישה ללא מתחרים.

התאימות של Tizen להתקנים אחרים הופכת את הטלוויזיה החכמה של סמסונג למרכז הבקרה של כל בית חכם. הטלוויזיה החכמה החדשה של סמסונג, עם Tizen, מציבה את הסטנדרט לטלוויזיות החכמות של העתיד ומגדירה מחדש את חוויית הבידור.

דילוג לתוכן