סמסונג אלקטרוניקס ישראל מציגה: "בית הקלפים" ו"שובר שורות"

ומאות פרקים שונים בסמסונג SmartVOD

סמסונג אלקטרוניקס ישראל מרחיבה את שירותיה בעולם התוכן ומוסיפה קטגוריה חדשה שהלקוחות ציפו לה- סדרות טלוויזיה!

 

סמסונג אלקטרוניקס ישראל השיקה את שירות ה-VOD בשנת 2012, ומאז יותר מ800,000 לקוחות נחשפו לשירות דרך ה-SmartTV של סמסונג,  הסמראטפונים או שניהם. שירות התוכן הינו ערך מוסף ללקוחות סמסונג שמקבלים את חווית הצפייה הטובה ביותר עם התוכן הכי מעודכן במגוון רחב של עולמות תוכן.

סמסונג מוסיפה לשירות ה-SmartTV קטגוריה חדשה שתכיל תוכן לילדים, ספורט, מוזיקה, טבע ומבחר רב של סרטים וסדרות טלוויזיה. התוספת החדשה לתוכן תיכלל במנוי החודשי.

המהלך ממצב את שירות ה-SmartVOD כשירות תוכן מוביל, במחיר תחרותי, והיחיד שמציע מנוי חודשי בישראל עם כל עולמות התוכן בנוסף למגוון רחב של סרטים חדשים שזה עתה הוצגו בקולנוע באיכות הטובה ביותר.

סדרות הטלוויזיה ב-SmartVOD יוצעו כעונה שלמה או סדרה שתאפשר ללקוחות Samsung SmartTV לצפות בסדרה שלמה בעת ובעונה אחת.

חלק מהסדרות לא הוצגו מעולם בישראל, כגון "הוידוי", "The Confession", "Helix".

עוד סדרות נפוצות שנמצאות בשירות הן: "הלא נודע", "שובר שורות", "Masters of sex" ועוד רבות אחרות.

מחיר השירות כולל שיתוף של עד שלושה מכשירים התומכים בשירות (טלויזיה, סמארטפון, טאבלט או כל שילוב של מכשירים חכמים אלו) והוא ממשיך להיות באותו מחיר חודשי מתחדש. האפליקציה היא ללא כל עלות נוספת, וללא צורך בממיר נוסף או תשתית מיוחדת.

מחיר השירות, הכולל אפשרות לשיתוף על גבי עד שלושה מכשירים תומכים (טלוויזיה, סמארטפון, טאבלט או כל שילוב שלהם) ממשיך להיות 29.90 ש"ח לחודש במנוי חודשי מתחדש, ללא כל עלות נוספת וללא צורך בממיר/קופסה נוספים או תשתית מיוחדת ובכך מקבע את מעמדו כשירות המשתלם בישראל.

 

אביב הוד, סמסונג ישראל:"אנחנו שמחים על ההעשרה הראויה הזו לשירות, ועל האפשרות לתת ללקוחות סמסונג אלטרנטיבה אמיתית לשירותים היקרים המוכרים ללקוחות הן במחיר והן בתוכן. אין ספק כי קטגורית הסדרות תהיה מהנצפות יותר בSmartVOD  במכשירי Samsung בישראל".

נועם יוספידיס, מנכ"ל Vonetize המפעילה את השירות:"החיבור בין הטלויזיות הטובות ביותר בשוק היום של חברת סמסונג, לבין התוכן אותו אנו מציעים הוליד את חווית הצפיה הטובה ביותר שיש. האזנו לרחשי הציבור ולאחר מאמץ גדול שארך זמן רב ועלות גבוהה אנחנו שמחים לאפשר ללקוחותינו הנאמנים וללקוחות חדשים את עולם התוכן העשיר שלנו במחיר הנמוך בישראל. בקרוב נעלה עוד מבחר סרטי אולפנים לשירות ביניהם הלהיט הגדול של דיסני Big Hero 6 ומבחר גדול של סרטים חדשים אחרים."

דילוג לתוכן