סמסונג אלקטרוניקס חוברת ל-IBM ו-Guavus בשביל הדור הבא של OSS

סמסונג תספק מערכות תמיכה תפעוליות מקיפות למפעילי רשתות סלולריות דרך שותפויות מפתח בתעשייה

סיאול, קוריאה- 1 במרס 2015- סמסונג אלקטרוניקס הכריזה היום על שותפויות מפתח עם IBM ו- Guavusעל מנת לספק מערכות תמיכה תפעוליות (OSS) למפעילות הרשתות הסלולאריות. פורטפוליו ה-OSS החדש שסמסונג השיקה, CognitiV OSS, יעזור לספקיות הסלולר לנהל ולבצע אופטימיזציה לרשתות שלהן, באופן יזום ואינטליגנטי. בהתבסס על המידע שנאסף ממרכיבי הרשת ותנועה של משתמשים, CognitiV OSS מנתח את איכות השירות של חוויית המשתמשים (QoE) בזמן אמת, שמספק אופטימיזציה אוטומטית של הרשת וניתוח סיבות השורש של איכות שירות ירודה.

"סמסונג מבקשת להעניק לספקיות השירות הסלולארי את החוויה הניידת האולטימטיבית עבור משתמשי הקצה", אמר Jungah Choi, סגן נשיא טכנולוגיה מתקדמת ברשתות עסקיות בסמסונג אלקטרוניקס. "בשיתוף פעולה הדוק עם מנהיגים בתעשייה, CognitiV OSSשל סמסונג יכול להציע שיפורים בביצועי הרשת, וכן בחווית המשתמש ללקוחות, תוך הפחתת עלויות התפעול שלהם ולסייע להם להפיק רווחים גדולים יותר מתשתיות הרשת שלהם".

באמצעות הברית האסטרטגית, סמסונג ו-IBM ישתפו פעולה בתחום טכנולוגיית ה-OSS ויפתחו הזדמנויות עסקיות חדשות. מנהיגותה של סמסונג בשוק ה-LTE וכן הניסיון הרב של IBMבתחום ה-OSS ייצרו סינרגיות חשובות לפיתוח פלטפורמת OSS מתקדמת.

"השותפות בין סמסונג ל-IBM מביאה את טכנולוגיית רשת ה-LTEהחדשנית וכן הדרך להבטיח את איכות שירות ה-LTE. זה מאפשר לספקים להעביר את החוויה הטובה ביותר וכן את הערך הגבוה ביותר למנויים שלהם," אמר אנדרו ברואן, מנהל המכירות העולמיות,IBM Systems Middleware.

סמסונג גם עובדת בשיתוף פעולה הדוקה עם Guavus על פיתוח טכנולוגיית לניתוח, כדי לחזק את ההצעה החדשנית שלה על OSS. רשתות צומחות בצורה מתוחכמת יותר ויותר, ולכן החשיבות של ניתוח נתונים גדולים יותרה. סמסונג תעבוד עם המומחים לניתוח של Guavus כדי לפתח יכולות ניתוח בזמן אמת, המותאמות לרשתות רדיו.

אנוקול לקהינא Anukool Lakhina, מנכ"ל ומייסד Guavus, אמר: "ספקי שירותי מובייל נמצאים תחת לחץ משמעותי על מנת לספק שירותים ברמה גבוהה של התאמה אישית, עוד רשתות רספונסיביות ורמת שירות גבוהה יותר. על מנת להתחרות בצורה יעילה, הדור הבא של מערכת OSS המשלב חיובים, תפעול ותכנון רשת נדרש, על מנת שאופטימיזציות רשת יוכלו להיות מיושמות באופן דינמי וחסכוני. דרך שיתוף פעולה איתנו, סמסונג מסוגלת לספק בצורה ייחודית פתרון של אנליזות הבטחת שירות, שקושר ומשלב נתוני רשת עם נתונים תפעוליים בזמן אמת. זה מאפשר לספקי השירותיים הניידים לזהות ולפתור הפסקות רשת, גודש RAN ולשפר את תכנון הקיבולת של LTE, בדרך שתשפיע באופן חיובי על שימור לקוחות וכן על הרווחיות של הרשת ובמהירות."

בקונגרס המובייל העולמי 2015 (MWC), סמסונג תציג את פורטפוליו ה-CognitiV OSS. התצוגה תכלול הדגמה חיה של ה-CognitiV Analytics עם QoE, ניתוח ופונקציונאליות, וכן פתרון יזום לטיפול בלקוחות.

דילוג לתוכן