סל מוצרי ה-Agile Management החדשים והמומחיות של CA Technologies מאיצים את המהירות מחדר הישיבות לפיתוח

Management Agile מגדיר מחדש כיצד לתכנן ולבצע תוצרים עסקיים

CA Technologies (נאסדאק: CA), המיוצגת בישראל ע"י NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס ישראל, הציגה בכנס CA World, שנערך בלאס וגאס, סל מוצרי Agile Management המשלב אסטרטגיה, השקעה וטכנולוגיית תכנון סל מוצרים עם מומחיות ב-agile כדי לעזור לארגונים להצליח בכלכלת האפליקציות.

"חברות מצליחות או נכשלות על סמך המהירות שבה הן יכולות לספק חדשנות ועדיין להתנהל במסגרת מגבלות המשאבים והמימון של העסק" אמר ג'יימס הארווי, המנהל הכללי של ניהול עסקי ה-IT ב-CA Technologies. " יחד עם מומחי ה-agile הטובים ביותר בענף, אנו מובילים עם סל פתרונות ה-Agile Management הראשון מסוגו הקושר בצורה הדוקה אסטרטגיה עסקית עם ביצוע פיתוח, ויוצר סביבת עבודה מהירה ביותר."

החברה מספקת שילוב ראשון בענף של Agile Development ויכולת ניהול סל מוצרים ארגוני

סל מוצרי ה-Agile Management משלב רכיבי תוכנה ושירות נבחרים של CA ו-Rally (שנרכשה ע"י CA ביולי 2015), כדי לספק למנהלים עסקיים פלטפורמה טכנולוגית וחינוכית המסייעת להגדיר מחדש כיצד תוצרים עסקיים מתוכננים ומבוצעים. גישה הוליסטית זו מסייעת לארגונים בכל הגדלים – כולל ארגונים גדולים – לאמץ גישות agile והלך רוח תרבותי הנדרשים להנעת שינוי דיגיטלי ולהסתגל במהירות לדרישות עסקיות משתנות.

"המכשול הגדול ביותר לקבלה מוצלחת של agile כרוך בשינוי תרבותי וארגוני. חשוב שיהיו כלים מתאימים היכולים לפעול באופן הדדי, אך החברות המצליחות ביותר באימוץ וטרנספורמציה של מתודולוגיית agile מערכתית מבינות שהדבר דורש יותר מאוטומציה ופריסה של טכנולוגיה" אמרה מלינדה באלו, מנהלת תכנית, ניהול מחזור חיים ואסטרטגיות ניהוליות, IDC. "ארגונים המבקשים לעשות את המעבר הזה צריכים לשקול ולהעריך ספקים של מערכי יכולות מלאים, החל מכלים ומומחיות בתחום ההדרכה, היכולים להקל על עקומת הלמידה וההתפתחות של נושא ה-agile, ועד לאימוץ מלא".

Agile Management מספק דרך מהירה ומשמעותית לחבר את המתודולוגיה של צוותי agile לסל המוצרים העסקיים, כך שההנהלה יכולה להפיק תוצאות מאימוץ agile ויש לה את התובנות הדרושות לקבלת החלטות מהירה.

PayPal, שהיא לקוחה של CA, היא אחת החברות הגדולות בעולם בתחום התשלומים הדיגיטליים. החברה עיבדה 4 מיליארד תשלומים בשנה שעברה, שמיליארד מתוכם בוצעו באמצעות התקנים ניידים.

"אנו מתחרים באגרסיביות בענף דינמי ביותר, דבר המחייב אותנו לחדשנות באופן שוטף" אמרה קירסטן וולברג, סגנית נשיא לפעילות עסקי הטכנולוגיה ב-PayPal. "Rally [כיום CA Agile Central] היא קריטית לתמיכה בשקיפות ובניהול של תהליכי תכנון סל המוצרים של PayPal ושל למעלה מ-400 צוותי Agile המפוזרים ברחבי העולם. כעת יש ברשותנו את הפרודוקטיביות, המהירות וה-agility הנדרשות להבאת פתרונות תשלום חדשניים לשוק, במהירות רבה יותר".

מומחיות והדרכה הן מפתח להעברת עקרונות Agile מעבר לפיתוח ולתוך הפעילות עסקית

סל מוצרי ה-Agile Management והאימוץ של פרקטיקות agile סייעו לחברות לשנות את העסקים שלהן, כשחלקן קיצרו את זמן ההגעה לשוק ב-50 אחוז מעמיתיהן בענף, עם עלייה של 25 אחוזים בפרודוקטיביות הכללית. למעלה מ-276,000 אנשים משתמשים ב-CA Agile Central (לשעבר Rally Agile Application Lifecycle Management) ולמעלה מ-300,000 איש קיבלו את הדרכת ה-Agile של CA (CA Agile Training).

על פי פורסטר, 69 אחוזים מ-560 מקבלי החלטות שהשתתפו בסקר השנתי Forrsights Software Survey של פורסטר, אמרו שיש להם עניין, תכנית ליישום, או שכבר יישמו agile בפתרונות שלהם התפורים לצרכי הלקוח ((custom development. *

פתרון אינטגרציה חדש ומומחיות מביאים לתוצאות עסקיות משמעותיות כתוצאה מאימוץ Agile

יכולות Agile Management ו הודגמו ב-CA World ’15, כולל מהדורה חדשה של CA Project & Portfolio Management (CA PPM) שמשתלבת עם CA Agile Central. הפתרונות המשולבים מספקים למנהלי מוצר ולמנהלי תכניות הבנה טובה יותר של עבודת agile המתבצעת במקביל לעבודת פיתוח מסורתית, כך ש-governance ומימון הם אופטימליים בכל הפרויקטים.

משאבים

ניתן לבקר בחדר העיתונות המקוון של CA World למידע נוסף ותמונות.

דילוג לתוכן