סלקום שדרגה את תשתית האחסון המבוססת EMC

במסגרת הפרויקט הועברו לתשתית החדשה מערכות מרכזיות שונות ועשרות טרה בייט של נתונים
אגף השירותים המקצועיים של EMC ישראל, בשיתוף עם מחלקת התשתיות של סלקום, סיימו פרויקט מורכב בקנה מידה ארצי לשדרוג תשתית אחסון המידע שתתמוך במאות טרה- בייט של נתונים עם מאות אלפי IO/s (input-output) על מנת לענות על דרישות זמינות מחמירות ולספק ללקוחות שירות ייחודי.
 
במסגרת הפרויקט, שידרגה סלקום את מערכת האחסון ל- Symmetrix EMC שהינה מערכת עתירת הביצועים הגדולה מסוגה בישראל. המערכת החדשה כוללת גם מערך DR (גיבוי להתאוששות מאסון) של Symmetrix באתר מקביל, ותוכנה להמשכיות עסקית מסוג EMC Symmetrix SRDF , ותשרת מערכות מרכזיות של סלקום תוך מתן מענה לזמינות ברמה הגבוהה ביותר.
 
אמיר אמיתי, מנהל יחידת האחסון בסלקום: "סלקום רואה במערך המידע שלה, נכס יקר מכל, שיש להשקיע בו ולשמרו. שדרוג המערכת מאפשר לסלקום לצמצם עלויות חשמל ומיזוג אויר מבלי לפגוע בפונקציונאליות ותוך הבטחת שלמות הנתונים, ביצועים גבוהים, זמינות מרבית וגמישות. סלקום רואה ב-EMC לא רק ספק, אלא שותף המכיר את סביבת העבודה שלה ומסייע בתכנון פתרונות אחסון וגיבוי לחברה ".  
 
חיים כהן, מנהל מכירות לתחום הטלקום,EMC   ישראל :"הפרויקט לשדרוג תשתית האחסון בסלקום נחשב למורכב וגדול בקנה מידה ארצי בעולם האחסון, והוא בוצע ללא כל הפרעה לפעילות השוטפת של החברה והמשתמשים. כבר יותר מעשור מסתייעת סלקום במערכות האחסון של EMC , על מנת לספק זמינות ושירות ברמה גבוהה ללקוחותיה.  באמצעות שילוב של טכנולוגיה מתקדמת, תכנון קפדני ומרחיק ראות, וצוות מומחים משותף לשתי החברות, הצלחנו לייצר סינרגיה, שותפות ומוטיבציה, אשר תורמות באופן מכריע להצלחת הפרויקט".

דילוג לתוכן