סלקום החלה בשיווק סמארטפונים עם אפליקציית החיוג בשמות

אפליקציית חיוג השמות DialmyName, המייתרת את הצורך בחיפוש מספרי טלפון, עושה היום צעד גדול קדימה בתהליך החדרת השירות והצגתו לציבור הישראלי. סלקום מתחילה בימים אלה את השיווק של טלפונים סלולרים אשר בהם מוטמעת מראש אפליקציית חיוג השמות המהפכנית של חברת הסטארט-אפ CallmyName המשווקת בישראל את שירות DialmyName. למאות האלפים שהורידו את האפליקצייה בישראל יצטרפו מעתה לקוחות סלקום שירכשו טלפונים חכמים מבוססי אנדרואיד, מהלך שצפוי להרחיב משמעותית את מספר המשתמשים באפליקציה.
מס' המכשירים שבהם הוטמעה האפליקצייה הולך ומתרחב, הראשון הוא דגם ה Samsung Galaxy Wonder I8150T, לאחריו הוטמעה האפליקצייה במסגרת שידרוגי גרסת מערכת ההפעלה של גוגל מסוג ICS. לאחרונה שולבה האפליקצייה בתוכנה של מגוון סמארטפונים פופולאריים לרבות דגם ה Samsung Galaxy S3 כמו גם בקרב מכשירים של מותגים מובילים אחרים.
שחר הררי, מנכ"ל DialmyName: "הטכנולוגיה שפותחה בישראל נמצאת כבר בשימוש במדינות נוספות, אך סלקום היא הראשונה בעולם שתציע אותו כשירות שמוטמע מראש בתוכנת המכשיר החכם. מהלך זה צפוי להנגיש את השירות ללקוחות רבים נוספים שעד היום עדיין לא הורידו את האפליקציה. המשתמשים החדשים והוותיקים יוכלו לחייג בשמות לעשרות אלפי העסקים שכבר רשמו שמות חיוג על ידי הקלדת שם העסק ומבלי לחפש יותר מספרי טלפון של עסקים. עד סוף 2012 אפליקציית חיוג השמות תהפוך לנחלת משתמשי הסלולר בישראל".
מלבד איתור מס' הטלפון באמצעות שם העסק , מציעה אפליקציית החיוג בשמות מספר יכולות מתקדמות כגון: הצגת שם החיוג של המתקשר גם אם אינו שמור במכשיר (שיחה מזוהה), איתור עסק באמצעות הפעלה קולית והצעות אוטומטיות בזמן חיפוש שמות לחיוג. האפליקציה הותאמה לאפליקציות ושירותים נוספים כגון: Waze, Skype, פייסבוק, לינקדאין ובכך מעצימה את חוויית המשתמש ומאפשרת לנווט, לשלוח דוא"ל, לגלוש לדף הפייסבוק ועוד והכל בלחיצת כפתור.

משתמשים שיורידו את האפליקצייה ושיפעילו אותה לראשונה, יוכלו לרשום לעצמם שם חיוג פרטי, בחינם, במרשם שמות החיוג הישראלי (מש"י). בנוסף, נוסעים לחו"ל שייקחו עימם את המכשיר החכם יגלו כי יוכלו לאתר שמות חיוג של מיליוני עסקים בבריטניה, צרפת, גרמניה, ספרד, ניו-יורק, וסן פרנסיסקו. משתמשים שיגיעו למדינות הללו יוכלו לחייג ולהגיע בקלות למלון, מסעדה וכמעט כל אתר תיירותי שירצו – ללא הצורך בידיעת מספר הטלפון שלהם או חיפוש המספר!

דילוג לתוכן