סלברייט תספק לחברת תקשורת באיטליה פתרון להעברת תכנים בין מכשירי סלולר

המערכת מיועדת להעברה, גיבוי ושחזור תכנים מזיכרון הטלפון הסלולרי בנקודות השירות והמכירה חברת סלברייט (Cellebrite), המתמחה בפתרונות להעברת נתונים ממכשירים ניידים, הודיעה כי חתמה עם ספקית תקשורת סלולרית מובילה באיטליה על הסכם לאספקת פתרון העברת וגיבוי תכני סלולר עבור נקודות המכירה והשירות בסניפים בעסקה בהיקף של מספר מיליוני דולרים.

קרדיט: סלברייט

במסגרת ההסכם תספק סלברייט מערכות Cellebrite Touch המופעלות באמצעות מסך מגע, ומאפשרות לנציגי שירות במרכזי לקוחות להעביר תכנים אישיים כגון אנשי קשר, תמונות, הודעותSMS וסרטוני וידאו, ממכשיר ישן של הלקוח למכשיר החדש אליו הוא משדרג ללא סיוע טכני. המערכת תומכת ביותר מ-5,000 דגמי מכשירים סלולריים מכל מערכות ההפעלה (iOS, Android, Windows Mobile, BlackBerry, Symbian ו-(Palm. כמו כן תספק סלברייט ללקוח שירות עדכונים עבור המערכת לשלוש שנים.

יוסי כרמיל, מנכ"ל משותף, סלברייט: "אנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח הטכנולוגיות המתקדמות בעולם להעברת תכנים ונתוני סלולר, ובטוחים כי באמצעות שיפור השירות ללקוחותיה, תוכל ספקית התקשורת לחוות כבר בטווח הקרוב מגמת גידול במספר השדרוגים ומכירת מכשירים מתקדמים, שיפור פעילות שימור הלקוחות והזדמנויות נוספות ליצירת הכנסות".

סקר עצמאי שנערך עבור סלברייט בקרב אלף איש באנגליה, גילה כי עבור 25% מהמשתמשים, אובדן המידע בעת שדרוג מכשיר הסלולר מהווה מחסום עיקרי להחלפתו במכשיר חדש. בנוסף על העברת התכנים, סלברייט מאפשרת גם לגבות תכנים באופן מאובטח על גבי כונן פלאש-USB, כרטיס SD, שרת מרוחק או ענן.

בישראל משמש השירות מאות אלפי ישראלים בשנה מאז 2003. הוא מוצע לכל לקוח ישראלי במעמד מכירת טלפון ללא תשלום נוסף, כחלק מנוהל קבוע של מערכי השירות והתמיכה של ספקיות התקשורת המובילות. סלברייט נוסדה ב-1999 ומנוהלת על ידי רון סרבר ויוסי כרמיל.

דילוג לתוכן