סיקלור משפרת את ניהול הזכויות באמצעות חוויית משתמש יעילה בדוא"ל ושילוב מורחב עם טכנולוגיות הטובות מסוגן

מילפיטאס, קליפורניה, 17 באפריל 2018, (GLOBE NEWSWIRE):
סיקלור, הספקית של פתרון ניהול הזכויות ללא סוכן הראשון בענף, מתבססת על קלות השימוש ויכולות האוטומציה שלה בגרסה 3.7 של ניהול הזכויות של סיקלור. הגרסה החדשה מציעה את ההגנה על דואל הקלה ביותר לשימוש בכך שהיא מאפשרת למשתמשים להוסיף, לעקוב, להשיב ולבטל בקלות אמצעי בקרת שימוש גרנולריים בתוך מערכת הדואל המקורית. על ידי פישוט התהליך של שימוש בניהול זכויות בתוך מערכת הדואל, הגרסה החדשה של ניהול הזכויות של סיקלור תגדיל את האימוץ על ידי משתמש הקצה כדי להבטיח שהתוכן והצרופות של הדואל מוגנים לאורך כל מחזור החיים שלהם. הגרסה גם כוללת שילובים הטובים מסוגם עם Boldon James Classifier, ForcePoint DLP ו-Adobe Pro.
"מידע סודי בדואל הפך לסחורה רבת ערך בקרב פצחנים. על ידי גניבת תקשורת דואל רגישה, פצחנים יכולים לשכנע את דעת הקהל או לחשוף, לנצל ולהביך חברות", אמר וישאי גופטה, מנכ"ל סיקלור. "הגרסה האחרונה שלנו מקלה על אנשים לאבטח לגמרי מסלול דואל שלם או למנוע גישה אליו בלי שיצטרכו לשנות את אופן האינטראקציה שלהם עם מערכת הדואל. השילוב החלק של ניהול הזכויות של סיקלור בפתרונות דואל פופולריים מגדיל את האימוץ של אבטחה ממוקדת נתונים כדי להפחית את הסיכון של שימוש לרעה במידע".
בין פריצות לדואל ותקנות גלובליות כגון GDPR ו-NIST שדורשות שמידע יהיה מוגן בכל מקום בו הוא נמצא, הצורך באבטחה ממוקדת נתונים הופך להיות הכלל ולא היוצא מהכלל. הנה כמה יכולות נוספות שזמינות בניהול הזכויות של סיקלור גרסה 3.7 ומשפרות את קלות השימוש הכוללת כדי למקסם את האימוץ:
• אבטחה מוגברת עם הגנה מקצה לקצה לכל תכתובת הדואל, כולל טקסט בתוך ההודעה, העברות ותשובות.
• מימשק משתמש משופר בתוך היישום המקורי שמפשט את ההוספה, המעקב והביטול של זכויות שימוש בדואל על ידי השולח.
• הדואל נשאר מאובטח כאשר משתמשים חיצוניים עונים להודעות ביישום סלולרי או מבלי להתקין סוכן.
• צירוף אוטומטי של מדיניות שימוש לפני שדואל נשלח על ידי ניצול כללים ותכונות של MS-Exchange, ומיפוי שלהם לניהול הזכויות של סיקלור.
• עדכונים בצובר מאפשרים לאנשי המחשוב להעביר בעלות על מסמכים מוגנים רבים בבת אחת, להעתיק זכויות שימוש של משתמש למשתמש אחר או להחליף משתמש להגדלת היעילות בניהול מסמכים מוגנים.
בנוסף, השילוב והסנכרון של ניהול הזכויות של סיקלור עם מוצרי אבטחה ממוקדי נתונים הטובים מסוגם כגון DLP, Classification, SIEM וכדומה עוזר לארגונים למטב את המערכות הקיימות שלהם כדי למקסם את ההשקעה שלהם באבטחה.
"אנחנו נרגשים לגבי עוד צעד נועז בחדשנות עם ההודעה עם בולדון ג'יימס והמחברים החדשים שלנו ל-Forcepoint ו-Adobe Pro", אמר אבהיג'יט טאנו, סמנכ"ל טכנולוגיות בסיקלור. "בהתקדמנו אל האוטומציה של תהליך אבטחה ממוקד נתונים הוליסטי מהגילוי דרך הסיווג ועד לניהול הזכויות והמעקב, אנחנו מציעים לארגונים גמישות להגן טוב יותר על המידע הרגיש שלהם עם מינימום התקנות ופעילות מינהלית".
סיקלור שמחה להודיע על כמה שילובים חדשים:
• שילוב עם בולדון ג'יימס: המוצר Boldon James Classifier והשילוב עם ניהול הזכויות של סיקלור מאפשרים לארגונים לסווג מידע רגיש, להגן עליו ולעקוב אחריו באמצעות שתי טכנולוגיות הטובות מסוגן.
• מחבר ל-ForcePoint: באמצעות שילוב עם DLP Endpoint ו-Network Discovery, סיקלור מגינה אוטומטית על מידע רגיש שמתגלה על ידי ForcePoint כדי למנוע אובדן נתונים.
• מחבר ל-Adobe Pro: סיקלור אבטחת מסמכי PDF באמצעות יכולות בקרת שימוש מתקדמות כולל עריכה, הדפסה, העתקה, לכידת מסכים.
למידע נוסף על ניהול הזכויות של סיקלור, בקרו באתר www.seclore.com

דילוג לתוכן